• Informacje na temat:

  małgorzata ohme cv

Artykuły na temat: małgorzata ohme cv
 • Małgorzata Ohme: Zwycięstwo Magdy Wójcik "Big Brotherze" pokazało, że Polacy są otwarci

  Małgorzata Ohme przyznaje, że w kuluarach Magda Wójcik nie była faworytką do zwycięstwa. Jednak to, co w oczach widzów mogło działać na jej niekorzyść, paradoksalnie otworzyło jej drogę do wygranej. Bohaterka bowiem wyróżniała się na tle innych chociażby tym, że była otwarta na środowiska LGBT i szanowała osoby o odmiennej orientacji seksualnej.

 • Znęcanie się nad zwierzętami w "Big Brotherze"? Małgorzata Ohme odpiera zarzuty

  We wtorek w domu Wielkiego Brata doszło do sytuacji, która wzbudziła ogromne kontrowersje i odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Internauci oskarżają produkcję "Big Brothera" o znęcanie się nad zwierzętami. Deklarują, że będą zgłaszać sprawę do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Mocno dostało się Małgorzacie Ohme. Psycholog z "Big Brothera" odniosła się do zarzutów.

 • Pełna emocji Małgorzata Ohme

  Psycholog, na co dzień jest redaktor naczelną magazynu dla rodziców. Prowadziła program "Życie od kuchni". Teraz w nowym cyklu dokumentów Małgorzata Ohme pokaże nam nasze wady i obali krzywdzące stereotypy.

 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.

 • Małgorzata Ohme z autorskim programem w TLC

  Małgorzata Ohme poprowadzi autorski program "Okiem Ohme" w stacji TLC. Dla znanej psycholog to już drugi w ostatnim czasie projekt, którego jest gospodynią. Rok temu była prowadzącą "Życia od kuchni" w stacji TVP2. Gwiazda, porównywana często do Małgorzaty Rozenek, przyznaje, że to dla niej komplement, jednak robi zupełnie inne rzeczy, związane przede wszystkim ze swoim zawodem.

 • Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

  ..."Aplauz, aplauz!" jest produkcją bardzo przyjazną dzieciom. To jest program o rodzinie - mówi Małgorzata Ohme. Jurorka tłumaczy, że twórcy show dbają o to, by na planie nie było rywalizacji za wszelką cenę. Nad uczestnikami czuwa także psycholog, który pomaga pokonać tremę i tłumaczy najmłodszym, że przegrana nie jest życiową porażką, bo udział w programie to tylko wakacyjna przygoda, a nie drzwi...

 • Czy Małgorzata Ohme wystąpiłaby z dziećmi w programie "Aplauz, aplauz"?

  Psycholog Małgorzata Ohme nie chce potęgować stresu wśród dzieci w programie "Aplauz, aplauz". Jest w jury, by dodawać im otuchy. - Udział w programie jest przygodą, odskocznią od tego, co robię na co dzień, trochę pobytem w spa - mówi pani Małgorzata.

 • "Okiem Ohme": "Rozbrajamy społeczne stereotypy"

  Małgorzata Ohme, która jest rodzinnym psychoterapeutą, rozpoczyna nową, telewizyjną serię, poświęconą powszechnym, ale jednocześnie budzącym kontrowersje zjawiskom społecznym. Cykl "Okiem Ohme" ma być obserwacją różnych zachowań Polaków. Premiera pierwszego odcinka 23 lipca na antenie TLC.

 • Metamorfoza Małgorzaty Ohme w "Aplauz, aplauz!"

  Małgorzata Ohme na co dzień nie przywiązuje szczególnej wagi do swoich stylizacji. Chce być typową dziewczyną z sąsiedztwa, taką, która nie wyróżnia się na ulicy swoim wyglądem. Telewizja rządzi się jednak swoimi prawami i będąc jurorką w programie "Aplauz, aplauz!", psycholog musiała przejść swoistą metamorfozę.

 • "Okiem Ohme. Polka na diecie": Jak odchudzają się Polki?

  Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme. Polka na diecie", Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami. Premiera programu w środę, 29 października, na kanale TLC.

Zdjęcia na temat: małgorzata ohme cv
Wideo na temat: małgorzata ohme cv
Dyskusje na temat: małgorzata ohme cv
 • Re: Gwiazdy, które korzystały z pomocy psychologów

  Większość psychologów idzie na te studia z powodu problemów z dzieciństwa... Małgorzata Ohme o swoim dzieciństwie : "Jakie było dzieciństwo? - Trochę samotne. Byłam jedynaczką, choć mam dwie siostry(...)". ..Chciałabym, żeby mi ktoś przez całe życie przynosił kawę i gruszkę." https://www.styl.pl/magazyn/news-malgorzata-ohme-psycholog-na-kozetce,nId,3272765,nPack,2