• Informacje na temat:

  małgorzata ohme lat

Artykuły na temat: małgorzata ohme lat
 • Małgorzata Ohme: Zwycięstwo Magdy Wójcik "Big Brotherze" pokazało, że Polacy są otwarci

  Małgorzata Ohme przyznaje, że w kuluarach Magda Wójcik nie była faworytką do zwycięstwa. Jednak to, co w oczach widzów mogło działać na jej niekorzyść, paradoksalnie otworzyło jej drogę do wygranej. Bohaterka bowiem wyróżniała się na tle innych chociażby tym, że była otwarta na środowiska LGBT i szanowała osoby o odmiennej orientacji seksualnej.

 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.

 • "Okiem Ohme. Polka na diecie": Jak odchudzają się Polki?

  Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme. Polka na diecie", Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami. Premiera programu w środę, 29 października, na kanale TLC.

 • Filip Chajzer: Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie

  Rola gospodarza magazynu "Dzień Dobry TVN" to dla Filipa Chajzera spełnienie marzeń, ale i ogromne wyzwanie. Dziennikarz chwali swoją partnerkę, Małgorzatę Ohme, która bez problemu weszła w nową rolę gospodyni programu śniadaniowego.

 • Siadajmy razem przy stole!

  Program "Życie od kuchi", który Małgorzata Ohme prowadzi razem z kucharzem, Robertem Sową, cieszy się dużą popularnością. Co warto z niego przenieść do swojej rodziny?

 • Rozwód przez książkę Rusin

  Bartosz Węglarczyk i Małgorzatą Ohme znali się od kilku lat i lubili. Zbliżyli kilka miesięcy temu, dzięki koleżance dziennikarza z programu "Dzień Dobry TVN" - Kindze Rusin.

 • "Big Brother": Uczestnicy jesiennej edycji. Obcokrajowcy, fanatycy, LGBT

  Już w piątek, 13 września, na antenie telewizji TVN7 zadebiutuje druga edycja nowego "Big Brothera". Kim będą uczestnicy programu? Jedną z osób, które jesienią wejdą do domu Wielkiego Brata, poznaliśmy jeszcze pod koniec pierwszej edycji. O pozostałych wybranych do programu opowiedziała nieco Małgorzata Ohme.

 • "Big Brother" wystartował! Oto uczestnicy

  W niedzielę 17 marca, po jedenastu latach przerwy, na antenie TVN7 zadebiutowała szósta edycja reality show "Big Brother". Stacja wyemitowała specjalny odcinek o podtytule "Arena", w którym poznaliśmy uczestników programu.

 • Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!

 • "Big Brother": Wybrano uczestników nowej edycji. Kto odpowiadał za wybór?

  Jeszcze w tym miesiącu na antenie TVN7 zadebiutuje nowa edycja programu "Big Brother". Reality show po jedenastu latach przerwy doczekało się kolejnej polskiej odsłony. Wiadomo już, kto poprowadzi program, a także kto decydował o wyborze uczestników.

Dyskusje na temat: małgorzata ohme lat
 • Re: Gwiazdy, które korzystały z pomocy psychologów

  Większość psychologów idzie na te studia z powodu problemów z dzieciństwa... Małgorzata Ohme o swoim dzieciństwie : "Jakie było dzieciństwo? - Trochę samotne. Byłam jedynaczką, choć mam dwie siostry przyrodnie z pierwszego małżeństwa taty. On, prezes Orbisu, ciągle wyjeżdżał. - Miałam 12 lat, gdy tata wszedł do mojego pokoju i powiedział, że się wyprowadza. "Teraz ty będziesz tutaj dorosła