• Informacje na temat:

  małgorzata pieńkowska jej choroba

Artykuły na temat: małgorzata pieńkowska jej choroba
 • Małgorzata Pieńkowska opowiedziała o incydencie z czasów, gdy chorowała na raka

  O tym, że gwiazda serialu "M jak miłość" choruje na raka, wiedziała cała Polska. Wielu ludzi wspierało ją w walce z nowotworem, ale byli też tacy, którzy wykazali się zupełnym brakiem empatii. O jednym z takich incydentów Pieńkowska opowiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską w najnowszym odcinku instagramowego programu „Agata się kręci”.

 • Blaski i cienie sławy. Gwiazdy pracują mimo choroby

  Stwardnienie rozsiane, cukrzyca, udar, a nawet choroba Parkinsona – to może brzmieć jak wyrok. Jednak są gwiazdy, które zmagają się z problemami zdrowotnymi i nie rezygnują z pracy. To dla nich najlepsza terapia.

 • Walka na oczach widzów

  Jeszcze do niedawna gwiazda chorująca na raka kryła się w domowym zaciszu. Dziś jest inaczej, bo drogę przetarli m.in.: Małgorzata Pieńkowska i Kamil Durczok.

 • Koniec sielanki w "M jak miłość"

  Już wkrótce grana przez Małgorzatę Pieńkowską Maria Zduńska z "M jak miłość" urodzi dziecko. Nie obędzie się jednak bez komplikacji. Jej rodzinie ponownie zagrozi szaleniec.

 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  ...licznej rodziny, zarówno ze strony pana jak i panny młodej. Nie zabraknie mamy Piotrka, Marii Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) z mężem i córeczką Basią. Stawi się też mama Kingi, Krystyna Filarska (Hanna(...) wypowiadania jej słów dochodzi do człowieka, jak ważny to moment. Uświadamiamy sobie, że odtąd ta druga osoba jest dla nas najważniejszą istotą na świecie. Wiążemy się z nią na dobre i złe, w szczęściu i biedzie...

Zdjęcia na temat: małgorzata pieńkowska jej choroba