• Informacje na temat:

  małgorzata pieńkowska jest w ciąży

Artykuły na temat: małgorzata pieńkowska jest w ciąży
 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska nie czeka na gwiazdkę z nieba!

  Mijający 2016 rok Małgorzata Pieńkowska może uznać za wyjątkowo udany. Do ról w serialach “M jak miłość" i “Druga szansa" trzeba jeszcze doliczyć liczne nagrody na festiwalach teatralnych za monodram "Zofia" będący w stałym repertuarze Teatru Polonia w Warszawie oraz udział w kampanii reklamowej Positivum.

 • Trudno być siostrą. Serialowe pielęgniarki

  12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Przy tej okazji przypominamy kilka serialowych sióstr. Aktorki, które je grają, zgodnie twierdzą, że to ciężki zawód.

 • "M jak miłość": Lilka jest w ciąży z... gwałcicielem!

  W 1503. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 17 marca o godzinie 20.55 w TVP2) Mateusz postanowi podrobić podpis Marii (Małgorzata Pieńkowska) na zwolnieniu z lekcji. Uzna, że - skoro Lilka nie(...) odczytuje się jego wyniki. - To badanie polega na wyizolowaniu DNA dziecka z krwi matki, a następnie porównaniu go z DNA potencjalnego ojca. Wiarygodność testu jest stuprocentowa przy zaprzeczeniu...

 • Odchodzi z "M jak miłość"!

  Kolejna aktorka rezygnuje z udziału w polskiej telenoweli. Tym razem chodzi o Małgorzatę Pieńkowską, odtwórczynię roli Marysi Rogowskiej w serialu "M jak miłość".

 • Tabloid donosi: Małgorzata Pieńkowska jest przemęczona treningami do "Tańca z gwiazdami"!

  Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ma spore szanse, by wygrać obecną edycję „Tańca z gwiazdami”. Chce sprostać oczekiwaniom partnera i trenera tańca, Stefano Terrazzino (36 l.). Czy jej się to uda?

 • Kolejna ciąża w "M jak miłość"

  Wydaje się, że związek Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) to już przeszłość. Ale może jej smutek i poczucie krzywdy mają inną przyczynę?

 • "M jak miłość": A jednak... Lilka jest w ciąży! Mateusz weźmie to na siebie!

  ...dziewczyna jest w ciąży. - To mniej więcej piąty, może szósty tydzień - stwierdzi. Mateusz od razu zapyta ginekolożkę, kiedy będzie można zrobić pierwsze testy na ustalenie ojcostwa. Obieca Lilce, że(...). To jest nasze dziecko, a innym wara od tego - powie dziewczynie.  Nastolatka spojrzy mu w oczy i wprost zapyta, co będzie, jeśli jednak okaże się, że jest w ciąży nie z nim, ale z chłopakiem...

 • Co w "M jak.." po wakacjach?

  Co się wydarzy w Grabinie, Gródku i na Deszczowej? Miłośnicy "M jak miłość" muszą się uzbroić w cierpliwość na czas wakacyjnej przerwy. Zdradzamy jednak kilka tajemnic z kolejnych odcinków serial u.

 • "M jak miłość": Ciąża w wyniku gwałtu? Dla Lilki byłby to koniec życia...

  Lilka (Monika Mielnicka) oznajmi Mateuszowi (Krystian Domagała), że postanowiła nikomu nie mówić, że została zgwałcona. - Poradzę sobie z tym sama – stwierdzi i doda, że boi się tylko jednego... Niechcianej ciąży!

 • "M jak miłość": Córeczko, kto cię... zhańbił?

  Łukasz (Jakub Józefowicz) – pogodzony już z myślą, że zostanie tatą – zasugeruje Katii (Joanna Jarmołowicz), by jak najszybciej poinformowała swego ojca, że jest w ciąży. O tym, że będzie dziadkiem, Otar (David Gamtsemlidze) dowie się jednak od kogoś innego...