• Informacje na temat:

  małgorzata potocka - aktorka

Artykuły na temat: małgorzata potocka - aktorka
 • "Matki, żony i kochanki": Małgorzata Potocka chce kontynuacji serialu sprzed lat!

  Jedna z gwiazd kultowych „Matek, żon i kochanek” - Małgorzata Potocka, czyli Wanda Popiołek-Otrębowska – nie kryje, że marzy, by powstała kontynuacja produkcji TVP, która ćwierć wieku temu przyciągała przed telewizory miliony widzów. - Och, gdyby to kontynuować... - napisała aktorka na Facebooku pod archiwalnym zdjęciem z planu serialu Juliusza Machulskiego.

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • Małgorzata Potocka poprowadziła córkę do ołtarza!

  Małgorzata Potocka (65 l.) czekała na ten moment z utęsknieniem. Poprowadziła do ołtarza Weronikę Ciechowską (32 l.), ubraną w piękną białą suknię, z bukietem białych kwiatów i welonem do samej ziemi.

 • Małgorzata Potocka: Seks i joga

  Aktorka, scenarzystka, reżyserka i producentka. Mimo trudnych życiowych doświadczeń jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. - Moje sekrety dobrego wyglądu? Seks i joga - zdradza Małgorzata Potocka.

 • Małgorzata Potocka: Zaskakujące ożywienie uczuć

  Dziś, z perspektywy czasu, Małgorzata Potocka (65 l.) z coraz większym sentymentem spogląda na pierwszego męża. Niedawno ich drogi znów się zeszły.

 • Anna Skrobiszewska oskarża Małgorzatę Potocką

  Anna Skrobiszewska, wdowa po Grzegorzu Ciechowskim, nie zostawiła suchej nitki na wieloletniej partnerce artysty, Małgorzacie Potockiej.

 • "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka została dyrektorem. Odejdzie z serialu?

  Małgorzata Potocka, czyli Jola Grzelak-Kozłowska z „Barw szczęścia”, objęła niedawno posadę dyrektora radomskiego Teatru Powszechnego. Nowa praca pochłania ją bez reszty... - Nie mam czasu, aby odebrać telefon – skarży się aktorka. Czy to znaczy, że zamierza odejść z serialu?

 • "Szmira wkradła się do telewizji"

  Od marca widzowie będą mogli zobaczyć Małgorzatę Potocką w nowej roli w serialu "Linia życia". A oto, co o nowej postaci i kondycji polskiej kinematografii mówi aktorka.

 • Kilka dni temu Małgorzata Potocka (62 l.) miała poważny wypadek samochodowy. Na szczęście wyszła z niego jedynie mocno poturbowana.

 • "Odeszła najbliższa mi osoba. Nie wiem, jak teraz będę żyć". Tak po nagłej śmierci aktorki Ewy Sałackiej powiedziała jej bliska przyjaciółka, Małgorzata Potocka - aktorka, reżyserka, szefowa łódzkiego ośrodka TV. Ewa Sałacka zmarła w niedzielę, 23 lipca, w wyniku szoku jakiego doznała po ukąszeniu osy. Aktorkę pamiętamy z filmów "Och, Karol" czy "Sztuka kochania" .

Zdjęcia na temat: małgorzata potocka - aktorka
Wideo na temat: małgorzata potocka - aktorka
 • Małgorzata Potocka wspomina porwanie przez terrorystów!

  Małgorzata Potocka niedawno rozwiodła się z kolejnym mężem i znów zaczyna nowy etap w życiu. Zareklamować postanowiła się w programie "Uwaga TVN". W reportażu aktorka opowiedziała m.in. o tym, że przed laty statek, na którym płynęła, został uprowadzony przez terrorystów! "Jeden z najstraszliwszych momentów był, kiedy na naszych oczach zabili człowieka na wózku i wyrzucili go za burtę. Strzelali

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: małgorzata potocka - aktorka