• Informacje na temat:

  małgorzata potocka - aktorka

Artykuły na temat: małgorzata potocka - aktorka
 • Małgorzata Potocka dyrektorem Teatru Powszechnego w Radomiu

  Małgorzata Potocka, aktorka, reżyserka, producentka filmowa, wygrała konkurs na dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu - poinformowała w piątek rzeczniczka prezydenta miasta Katarzyna-Piechota-Kaim.

 • Małgorzata Potocka: Zawsze jestem w niedoczasie

  Małgorzata Potocka przyznaje, że w swoim życiu nie może narzekać na nudę. Zawsze ma do zrobienia coś, co ją pochłania. Realizuje nie tylko projekty na teraz, lecz także te, które zaprocentują dopiero w przyszłości. Podkreśla, że nadmiar obowiązków i związany z tym brak czasu zawsze nakręcał ją do działania.

 • Małgorzata Potocka: Zerwać z nudnymi rytuałami w związku

  Małgorzata Potocka podkreśla, że związek to nie tylko uniesienia i piękne chwile. To przede wszystkim wiele żmudnych obowiązków, którym każdego dnia trzeba sprostać. Rutyna nie powinna jednak(...) to zmienić, wymyślić coś innego, coś nowego. Trzeba zrywać z nudnymi rytuałami - mówi agencji Newseria Małgorzata Potocka. Zdaniem aktorki rytuały niejako kotwiczą nas w związku, ale nie tworzą...

 • Małgorzata Potocka: Seks i joga

  Aktorka, scenarzystka, reżyserka i producentka. Mimo trudnych życiowych doświadczeń jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. - Moje sekrety dobrego wyglądu? Seks i joga - zdradza Małgorzata Potocka.

 • Anna Skrobiszewska oskarża Małgorzatę Potocką

  Przyczyną konfliktu stała się książka Małgorzaty Potockiej, "Obywatel i Małgorzata", w którym aktorka opisuje swój związek z liderem Republiki. Przypomnijmy, że Grzegorz Ciechowski rozstał się z Potocką, by ożenić się z Anną Skrobiszewską, która pracowała w ich domu jako pomoc domowa. To wtedy zrodziło się między nimi uczucie. Małgorzata Potocka kreśli w książce demoniczny obraz Skrobiszewskiej...

 • Aktorka szefową nowej szkoły filmowej

  Małgorzata Potocka została dyrektorem artystycznym Policealnej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej "On Air" w Łodzi. Będzie w niej można kształcić się na kierunkach m.in. aktorskim czy reżyserii filmowej i telewizyjnej.

 • Ewa Sałacka: Wspomnienia o aktorce

  ...aktorki Ewy Sałackiej powiedziała jej bliska przyjaciółka, Małgorzata Potocka. - Ludzie pamiętają, że była piękna. Ale jej najbliżsi, mąż i córka, najbardziej widzieli w niej dobroć. Ludzie teraz nie są(...) Sałacka wciąż pozostaje w pamięci widzów. Aktorka została pochowana 1 sierpnia 2006 roku na cmentarzu Stare Powązki w Warszawie. "Ten, kto był z nią bardzo blisko, wiedział, że jej miłość nie zna granic...

 • Potocka w "Barwach szczęścia"

  Kochać, wybaczać, przeganiać złe myśli... i ćwiczyć jogę - to jej przepis na życie. Już wkrótce do obsady "Barw szczęścia" dołączy Małgorzata Potocka. Popularna artystka zagra w serial u Jolę, żonę Zenka.

 • "Aktorka": Dokument o Elżbiecie Czyżewskiej trafi do kin

  ..."Aktorka" - pełnometrażowy, biograficzny film dokumentalny o Elżbiecie Czyżewskiej w reżyserii Kingi Dębskiej i Marii Konwickiej - 4 grudnia trafi na ekrany kin.

 • Czy gwiazda musi być wierna serialowi?

  Być wierną jednemu serialowi, czy zaryzykować rolę w innym? Małgorzata Potocka wybrała to drugie. Czy za to zapłaci?

Zdjęcia na temat: małgorzata potocka - aktorka
Wideo na temat: małgorzata potocka - aktorka
 • Małgorzata Potocka wspomina porwanie przez terrorystów!

  Małgorzata Potocka niedawno rozwiodła się z kolejnym mężem i znów zaczyna nowy etap w życiu. Zareklamować postanowiła się w programie "Uwaga TVN". W reportażu aktorka opowiedziała m.in. o tym, że przed laty statek, na którym płynęła, został uprowadzony przez terrorystów! "Jeden z najstraszliwszych momentów był, kiedy na naszych oczach zabili człowieka na wózku i wyrzucili go za burtę. Strzelali

Dyskusje na temat: małgorzata potocka - aktorka