• Informacje na temat:

  małgorzata potocka jan nowicki

Artykuły na temat: małgorzata potocka jan nowicki
 • Małgorzata Potocka: Kobieta niezależna

  Małgorzata Potocka dokonała rzeczy niemożliwej! Usidliła wiecznego kawalera. Została żoną Wielkiego Szu, czyli Jana Nowickiego. Jest kobietą, która zawsze otrzymuje wszystko, na co ma ochotę. Niezwykle utalentowana, niezależna, ambitna i szalenie pracowita... Pani Małgorzato, dlaczego akurat rewia? Przecież czasy swojej świetności obchodziła przed wojną... Małgorzata Potocka: - Na świecie to...

 • Jan Nowicki rozwodzi się z Małgorzatą Potocką

  Po 5 latach rozpadło się małżeństwo Jana Nowickiego i Małgorzaty Potockiej - dowiedziała się "Gazeta Krakowska". Według dziennika, para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej.

 • Jan Nowicki kończy 70 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad 150 ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Ketling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana, wielki kibic piłki nożnej, kończy w czwartek, 5 listopada, 70 lat.

 • Grzechy Jana Nowickiego

  Koncert wirtuoza gitary Ala Di Meoli, będący częścią jego światowego tourne w ramach nowego projektu "New World Sinfonia", otworzył w piątek w Płocku trzydniowy IV Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cinemagic.pl. W czasie festiwalu odbył się też benefis Jana Nowickiego.

 • Benefis Nowickiego w Płocku

  Benefis na jubileusz 45-lecia pracy artystycznej aktora Jana Nowickiego oraz Koncert Polskiej Piosenki Filmowej z okazji 100-lecia polskiego kina będą najważniejszymi wydarzeniami IV Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl, który odbędzie się w Płocku w dniach od 19 do 21 czerwca.

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • Wielki Szu powraca!

  Znany aktor Jan Nowicki z okazji swojego 45-lecia pracy artystycznej wystąpi w warszawskim Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej w musicalu, pt.: "Powrót Wielkiego Szu". Premiera spektaklu już 5 marca.

 • Barciś opowie o małżeństwie

  ...) uczestników do boju zagrzewać będą Małgorzata Potocka-Nowicka i Jan Nowicki. Pobyt w studiu umili występ Zespołu Papa D, który wykona piosenkę "Nasz Disnejland".

 • Czy są "Gotowi na ślub"?

  ...oprócz narzeczonych par, uczestniczą małżonkowie, m.in. wspomniani już Katarzyna i Cezary Żakowie (1. odcinek), Małgorzata Potocka i Jan Nowicki (3. odcinek) oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł...

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Anielę (Małgorzata Pieczyńska), ciepłą Barbarę (Katarzyna Gniewkowska) i przebiegłą Elizę (Iza Kuna). W tym sezonie w serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów, m.in. Michał - brat tragicznie(...) i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Stefano Terazzino, Łukasza Nowickiego, Krystiana Wieczorka, Katarzynę Maciąg, Marię Niklińską i Piotra Roguckiego. W rolach...

Zdjęcia na temat: małgorzata potocka jan nowicki
Wideo na temat: małgorzata potocka jan nowicki
 • Potocka o kryzysie w związku z Nowickim

  "Znamy się trzydzieści lat. Możemy więc sobie pozwolić na to, byśmy milczeli przez pół roku" - mówi Małgorzata Potocka, komentując plotki o kryzysie w związku z Janem Nowickim. Źródło: Dzień dobry TVN/x-news