• Informacje na temat:

  małgorzata potocka zona jana nowickiego

Artykuły na temat: małgorzata potocka zona jana nowickiego
 • Małgorzata Potocka: Kobieta niezależna

  Małgorzata Potocka dokonała rzeczy niemożliwej! Usidliła wiecznego kawalera. Została żoną Wielkiego Szu, czyli Jana Nowickiego. Jest kobietą, która zawsze otrzymuje wszystko, na co ma ochotę. Niezwykle utalentowana, niezależna, ambitna i szalenie pracowita... Pani Małgorzato, dlaczego akurat rewia? Przecież czasy swojej świetności obchodziła przed wojną... Małgorzata Potocka: - Na świecie to...

 • Grzechy Jana Nowickiego

  Koncert wirtuoza gitary Ala Di Meoli, będący częścią jego światowego tourne w ramach nowego projektu "New World Sinfonia", otworzył w piątek w Płocku trzydniowy IV Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cinemagic.pl. W czasie festiwalu odbył się też benefis Jana Nowickiego.

 • Benefis Nowickiego w Płocku

  Benefis na jubileusz 45-lecia pracy artystycznej aktora Jana Nowickiego oraz Koncert Polskiej Piosenki Filmowej z okazji 100-lecia polskiego kina będą najważniejszymi wydarzeniami IV Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl, który odbędzie się w Płocku w dniach od 19 do 21 czerwca.

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  ..., Aleksandrę Woźniak i Jana Monczkę. Reżyserii serialu podjęli się Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. "Linia życia" zadebiutuje na antenie Polsatu 7 marca i będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godz(...) Anielę (Małgorzata Pieczyńska), ciepłą Barbarę (Katarzyna Gniewkowska) i przebiegłą Elizę (Iza Kuna). W tym sezonie w serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów, m.in. Michał - brat tragicznie...