• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek jak dba o siebie

Artykuły na temat: małgorzata rozenek jak dba o siebie
 • Małgorzata Rozenek: Zdrowy egoizm

  ..."Perfekcyjna pani domu", czyli Małgorzata Rozenek, napisała właśnie czwartą książkę, tym razem o dbaniu o siebie. - Nie mam poczucia winy, gdy część czasu poświęcam sobie - mówi Rozenek i tłumaczy, że zdrowy egoizm jest bardzo dobry.

 • Małgorzata Rozenek "w dobrym stylu"

  Jesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień. Gwiazda twierdzi, że format będzie ewolucją "Perfekcyjnej pani domu" - programu, który uwielbia i od którego nie zamierza się odcinać. Cieszy się też, że wraca do bliskiej sobie tematyki.

 • On bałagani, ona sprząta

  Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • Polska "perfekcyjna pani domu"

  Polską "Perfekcyjną Panią Domu" została Małgorzata Rozenek. Żona aktora, Jacka Rozenka, nie tylko zadebiutuje w programie TVN Style, ale niedługo będzie także broniła... pracy doktorskiej z prawa.

 • W swoim żywiole

  ...i doskonalenia - przyznaje Małgorzata Rozenek. - Jednak ostatnio niemal codziennie pojawia się jakiś news na mój temat. Czekam, aż napiszą, że dzieci pożyczyłam od sąsiadki - żartuje. Świetnie wygląda(...)Kiedy Małgorzata Rozenek wygrała casting na prowadzenie polskiej wersji formatu "Perfekcyjna pani domu", nie przypuszczała chyba, że jako specjalistka od sprzątania domowych pieleszy wzbudzi wśród...