• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek jej dom

Artykuły na temat: małgorzata rozenek jej dom
 • Małgorzat Rozenek-Majdan: Tak wyglądają jej ostatnie chwile przed porodem!

  Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan (plus 18 l.) zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda stara się odpoczywać i oszczędzać, gdyż wie, że na początku czerwca jej życie wywróci się do góry nogami. Wiemy, jak wyglądały jej chwile relaksu.

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan musiała podjąć trudną decyzję! Nie za szybko?

  W życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan (42 l.) ostatnio sporo się dzieje. Gwiazda ponad dwa tygodnie temu powitała na świecie swojego trzeciego synka, Henryka. Świeżo upieczona mama planowała poświęcić najbliższe miesiące na opiekę nad maluszkiem, jednak sytuacja związana z pracą w TVN zmusiła ją do podjęcia zaskakującej decyzji.

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • Trudno uwierzyć, jaką maseczkę założyła Małgorzata Rozenek-Majdan! Przesadziła?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (plus 18 l.) postanowiła zachęcić obserwatorów do noszenia maseczek ochronnych, które stały się w Polsce obowiązkowym elementem garderoby. Ciężarna gwiazda TVN zaskoczyła nietypową maseczką.

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała piękne zdjęcie! Już wszystko wiadomo!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (47 l.) nie mogą doczekać się aż na świecie pojawi się ich dziecko. Gwiazda w najnowszym wpisie zdradziła więcej szczegółów tego ważnego dla nich dnia.

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan ma powody do zadowolenia! Wiadomo, co zrobi z dzieckiem!

  Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (ok. 37 l.) ma już perfekcyjnie ułożony plan na najbliższą przyszłość. Może mówić o wielkim szczęściu...

 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?

Zdjęcia na temat: małgorzata rozenek jej dom
Wideo na temat: małgorzata rozenek jej dom
 • Rozenek: Jestem w takiej sytuacji, że muszę pracować

  Małgorzata Rozenek zdradza, co daje jej udział w telewizyjnych programach "Perfekcyjna Pani Domu" oraz "Bitwia o dom". "Muszę zarabiać na dzieci. Cieszę się, że mam tę szansę" - mówi Rozenek. (źródło: TVN/x-news)

 • Jastrzębska wróciła na salony! Dopadła Rozenek i zapytała o jej ciążę!

  W okresie wakacyjnym na warszawskich salonach wielką nieobecną była "królowa plotek", Agnieszka Jastrzębska. "Dzień Dobry TVN" miało bowiem przerwę wakacyjną, więc i naczelna plotkara miała więcej czasu dla rodziny. Wakacje dobiegły końca, więc i Aga musiała wrócić do pracy. Na balu TVN od razu dopadła więc Małgorzatę Rozenek-Majdan (ur. w 1999 r.) i Radka Majdana (45 l.), by ci skomentowali

 • Małgonia Rozenek: Byliśmy parą, która miała najrówniej rozłożone karimaty!

  Młodziutka Małgorzata Rozenek (wieku nie podajemy, bo jest przewrażliwiona na tym punkcie) i jej sporo starszy partner, Radek Majdan (44 l.) byli ponoć największym odkryciem show "Azja Express". Podczas konferencji prasowej wyświetlono dziennikarzom pierwszy odcinek show, który Gosia i Radzio po prostu skradli reszcie obsady. Cała Polska musi jednak poczekać na premierę do września. Majdan nie