• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek pokazuje swój dom

Artykuły na temat: małgorzata rozenek pokazuje swój dom
 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  Małgorzata Rozenek , która z powodu pandemii ma szczególny powód do niepokoju, ponieważ jest w ciąży. W swoich mediach społecznościowych podkreśla więc, że zostaje w domu z rodziną, dzieli się również(...) o planetę?" - dopytywała kobieta. Małgorzata Rozenek nie pozostała jej dłużna. "To kwestia higieny, nie mody. Ubrania trzeba zmieniać codziennie" - napisała. Fani nie przepuścili też Annie...

 • Polska "perfekcyjna pani domu"

  Polską "Perfekcyjną Panią Domu" została Małgorzata Rozenek. Żona aktora, Jacka Rozenka, nie tylko zadebiutuje w programie TVN Style, ale niedługo będzie także broniła... pracy doktorskiej z prawa.

 • Zrealizowane marzenia Małgorzaty Rozenek

  W maju Małgorzata Rozenek zaprezentuje swoją drugą książkę, tym razem poświęconą pielęgnacji ogrodów i balkonów. Poprowadzi też finał "Bitwy o dom". Gwiazda cieszy się ze zrealizowanych planów i nie przestaje rozmyślać o kolejnych wyzwaniach.

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  ...język polski i pokazuje sztuczny biust, mówimy 'najbardziej znana polska modelka w Ameryce'. O żonach bogatych: 'to Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream'. I robimy o nich serial(...) Adamka - jej zdaniem, wciąż powtarzał wyświechtane frazesy na temat gejów. Wypomniała Kubie Wojewódzkiemu, że w swoim talk-show promuje seksizm i szowinizm. Dogryzła Małgorzacie Rozenek, iż lansuje...

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?