• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek z dziećmi

Artykuły na temat: małgorzata rozenek z dziećmi
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem spacerują podczas kwarantanny

  Kwarantanna bogatych nie obowiązuje?! Małgorzata Rozenek-Majdan (25+ l.) skrytykowana przez internautów.

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini! Ciążowy brzuch hitem!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (plus 18 l.) razem z Radkiem Majdanem (47 l.) i dziećmi, wybrała się na krótki zimowy urlop. Gwiazda oczywiście ze względu na zaawansowaną ciążę nie może jeździć na nartach i korzystać z zimowych atrakcji, ale w zamian znalazła inny sposób na relaks!

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje z koniem! W sieci burza!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek to wielka tajemnica) nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem znów wywołała w sieci niezłe zamieszanie...

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Małgorzat Rozenek-Majdan: Tak wyglądają jej ostatnie chwile przed porodem!

  Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan (plus 18 l.) zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda stara się odpoczywać i oszczędzać, gdyż wie, że na początku czerwca jej życie wywróci się do góry nogami. Wiemy, jak wyglądały jej chwile relaksu.

 • Nowy program Małgorzaty Rozenek

  - W "Bitwie o dom" nie zabraknie emocji. Myślę więc, że program będzie chętnie oglądany - mówi Małgorzata Rozenek, która sama dobierała uczestników nowego show.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan musiała podjąć trudną decyzję! Nie za szybko?

  W życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan (42 l.) ostatnio sporo się dzieje. Gwiazda ponad dwa tygodnie temu powitała na świecie swojego trzeciego synka, Henryka. Świeżo upieczona mama planowała poświęcić najbliższe miesiące na opiekę nad maluszkiem, jednak sytuacja związana z pracą w TVN zmusiła ją do podjęcia zaskakującej decyzji.

 • Rozenek ma czas na wszystko?

  Już niebawem weźmie udział w finale "Bitwy o dom", a potem zrealizuje kolejne plany. 4 grudnia, tuż przed mikołajkami, Małgorzata Rozenek zaprezentuje swój poradnik dla kobiet. Doskonale zorganizowana gwiazda godzi różne wyzwania zawodowe, dba o dom i poświęca uwagę bliskim. Zdaje się, że ma czas na wszystko.

Zdjęcia na temat: małgorzata rozenek z dziećmi
Wideo na temat: małgorzata rozenek z dziećmi
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: Nie zawsze w ich życiu jest idealnie

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) mają sporo na głowie. Dużo się u nich dzieje, ale jeśli ktoś myślał, że zawsze jest kolorowo, był w błędzie. „Cieszę się, że mam Radzia(...) zastanawiałam się: ‘może powinniśmy’, ale tak sobie myślę – jesteśmy po prostu ludźmi i tak jak ludzie mamy lepsze i gorsze zachowania” – przyznała Rozenek. Opowiedziała też o nowym programie, w którym

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Rozenek wprawiła matki w szkole jej synka w osłupienie!

  Małgonia Rozenek (+/- 28 l.) wzięła ostatnio w dyskusji w śniadaniówce TVN o tym, "jak kompromitują nas własne dzieci"! Wraz z nią na kanapie zasiedli Katarzyna Bosacka i Krzysiek Hołowczyc(...), bo oni mają tam dystrybutor wody. I nagle te wszystkie mamy stoją z tymi dziećmi, a mój Tadeusz wchodzi i mówi: 'Mamusiu, musimy tu posprzątać, prawda?' I zaczyna zbierać te kubeczki i musiałam się

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.