• Informacje na temat:

  małgorzata socha czerwiec 2012

Artykuły na temat: małgorzata socha czerwiec 2012
 • Paweł Małaszyński w serialu "Przyjaciółki"

  .... Nie zmieni się pora emisji serialu. "Przyjaciółki" będzie można oglądać w czwartki o 21:10. Serial "Przyjaciółki" emitowany jest przez Polsat od września 2012 roku. Główne role grają w nim Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Od początku w obsadzie są też m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski i Marcin Korcz.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  .... Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska i Anna Mucha. Komedia "Och, Karol 2" była pod względem liczby widzów w kinach jednym z najchętniej oglądanych polskich filmów roku - na początku grudnia(...), Hiszpanii i Francji. Premiera planowana jest na drugą połowę 2012 r. CZERWIEC: - Do kin trafił thriller "Uwikłanie" w reżyserii Jacka Bromskiego, zrealizowana na motywach powieści Zygmunta...