• Informacje na temat:

  małgorzata socha kiedy rodzi

Artykuły na temat: małgorzata socha kiedy rodzi
 • Małgorzata Socha: Lubię dobrze wyglądać

  Rodowita warszawianka. Szczęśliwa żona i mama niespełna 3-letniej Zosi. Małgorzata Socha od 9 lat gra Zuzę Hoffer w serialu "Na Wspólnej", która wiele już przeszła i znów znalazła się na zakręcie. Jak to w życiu czasami bywa...

 • Małgorzata Socha "na przekór"

  W domu rodzinnym Małgorzaty Sochy tata wojskowy stawiał jej twarde zasady. Ale przyszła aktorka często bywała przekorna. Do szkoły teatralnej poszła właśnie z przekory, chociaż jej rodzice chcieli, by studiowała prawo.

 • Małgorzata Socha wraca do pracy

  Jeszcze niedawno Małgorzata Socha mogła policzyć swoje wolne dni na palcach jednej ręki. Sesje, wywiady, praca na planie - intensywne tempo bardzo jej odpowiadało. Wszystko jednak zmieniło się z przyjściem na świat małej Zosi.

 • Małgorzata Socha: Kobietom jest trudniej

  Małgorzata Socha, gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej", opowiada, z jakimi problemami będą musiały zmagać się jej bohaterki. Mówi również o tym, dlaczego w życiu ważna jest kobieca solidarność i za co ceni płeć piękną.

 • Małgorzata Socha: Ten film jest niezwykły

  ...- Czasami czuję się jak coach pozytywnego myślenia, który nawet w beznadziejnej sytuacji mówi: "Damy radę!" - tak o swojej najnowszej roli opowiada Małgorzata Socha. Popularna aktorka w animacji Pixara "W głowie się nie mieści" użycza głosu Radości - jednej z pięciu emocji zamieszkujących umysł dorastającej dziewczynki o imieniu Riley.

 • "Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

  Małgorzata Socha bardzo lubi swoją bohaterkę Ingę. Sama jest kobietą spełnioną, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • Jak się cieszy, to pełną piersią

  Tak jak z poprzednim dzieciaczkiem, teraz też w sposób naturalny i powolutku będę wracać do aktywności zawodowej - mówiła Joanna Liszowska we wrześniu, kiedy przyjechała na nagranie "Got to dance". Twierdziła, że czuje się bardziej na wakacjach niż w pracy. Teraz jednak wir zawodowych zobowiązań wciągnął ją już całkowicie.

 • Weekend w kinie: Złoto i miliony

  Dziewięć filmów wchodzi na ekrany naszych kin w ostatni piątek listopada. Najgłośniejsze tytuły to rodzime produkcje: kontrowersyjny thriller "Solid Gold" Jacka Bromskiego i komedia romantyczna "Jak poślubić milionera", a także chwalone przez światową krytykę: horror "Lighthouse", dramat "Historia małżeńska" oraz kryminał "Na noże".

 • Weekend w kinie: Fassbender i Templariusze oraz przyjaźń po polsku

  Sześć premierowych tytułów trafia na ekrany kin w pierwszy piątek 2017 roku. Znalazła się wśród nich jedna polska produkcja - "Po prostu przyjaźń"; rodzime gwiazdy będziemy mogli także usłyszeć w dubbingu animacji "Sing". Fani Michaela Fassbendera z niecierpliwością czekają zaś na występ idola w ekranizacji gier komputerowych "Assassin's Creed".