• Informacje na temat:

  małgorzata socha plotki

Artykuły na temat: małgorzata socha plotki
 • Małgorzata Socha wkrótce po raz drugi zostanie mamą?

  Małgorzata Socha (34 l.) wyznała, że ma w planach kolejne dziecko.

 • Małgorzata Socha: Nie znikam z imprez

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu kilkunastomiesięcznej córeczki.

 • Małgorzata Socha cieszy się na drugie dziecko!

  Małgorzata Socha (35 l.) nie zamierza poprzestać na jednym dziecku i już zapowiada powiększenie rodziny. Jeszcze w tym roku!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha nie znika z ekranów!

  Nie pojawiała się na salonach, ostatnio coraz rzadziej można było ją spotkać na bankietach. W środowisku gruchnęła wieść, że Małgorzata Socha podjęła dramatyczną decyzję, by... zawiesić swoją karierę(...) nieobecność na czerwonym dywanie. Jednak Małgorzata przyznała, że nie wyobraża sobie, by całkowicie wycofać się z aktorstwa. - Nie mogłabym żyć bez swojej pracy, która jest wielką frajdą...

 • Socha urodziła córeczkę!

  Małgorzata Socha (seriale "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki") została mamą! Aktorka urodziła śliczną i zdrową córeczkę Zosię!

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha nie zamierza znikać z show-biznesowych imprez!

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu kilkunastomiesięcznej córeczki. Aktorka tłumaczy, że rzadziej pokazuje się na wszelkiego rodzaju eventach czy imprezach modowych, bo po prostu jest bardzo zapracowana.

 • Małgorzata Socha w ciąży?

  Jeszcze niedawno Małgorzata Socha często pojawiała się na bankietach i przyjęciach organizowanych dla warszawskiej śmietanki. Dziś jest zupełnie inaczej. A jeśli już postanowi zaszczycić swoją osobą jakąkolwiek imprezę, to tylko na chwilę. Dlaczego? - zastanawia się "Fakt".

 • Dementujemy plotki o cięciach w "Na Wspólnej"!

  ...to, że w tej nowej transzy straci ona ponad 70 tys. zł, (...) Ania Guzik (37 l.) będzie stratna blisko 50 tys. zł, a Małgorzata Socha (33 l.) ponad 60 tys. Postanowiliśmy sprawdzić tę informację(...)Już w październiku krążyły plotki o tym, że "Na Wspólnej" ma zostać zdjęte z anteny. Na szczęście okazały się nieprawdziwe. Serialowi nic nie zagraża, ani nie zagrażało! Tym razem sensacyjne...

 • Nie potwierdziła, że jest w ciąży...

  O ciąży Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", od kilku tygodni mówią chyba wszyscy... oprócz samej zainteresowanej. Aktorka do dziś nie potwierdziła, że spodziewa się swego pierwszego dziecka!

Wideo na temat: małgorzata socha plotki
 • Małgorzata Socha dementuje plotki o horrendalnych zarobkach: Jestem Socha, muszę orać!

  Tabloidy od lat umieszczają Małgosię Sochę w gronie najlepiej zarabiających aktorek w kraju. Kwoty pokroju siedmiu tysięcy za dzień zdjęciowy faktycznie mogą przyprawić o zawrót głowy. Celebrytka postanowiła jednak zdementować te rewelacje i przyznała, że zarabia znacznie mniej, dlatego ciągle musi lansować się na ściankach. "Jestem Socha, muszę orać" - zażartowała Małgosia. (TVP/x-news)

 • Dlaczego Małgorzata Socha zniknęła z salonów?

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu kilkunastomiesięcznej córeczki. Aktorka tłumaczy, że rzadziej pokazuje się na wszelkiego rodzaju eventach czy imprezach modowych, bo po prostu jest bardzo zapracowana.

 • Małgorzata Socha znika z show-biznesu? Mamy komentarz!

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu córeczki. Aktorka tłumaczy, że rzadziej pokazuje się na(...) samo udzielać się zawodowo i nie zamierzam nigdzie znikać. Trzeba coś pisać na mój temat, więc piszą. News jak news, czyli żaden - mówi Socha.

Dyskusje na temat: małgorzata socha plotki