• Informacje na temat:

  małgorzata socha twarz

Artykuły na temat: małgorzata socha twarz
 • Małgorzata Socha: Nie wszystko na sprzedaż

  Powiedzmy sobie szczerze: Małgorzata Socha jest królową polskich seriali. Ma 35 lat, a już zagrała w ponad 40 produkcjach! Jesienią, w 6. serii "Przyjaciółek", pokaże nową twarz Ingi.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Brian May zauważył Sławomira

  W finale programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Sławomir wcielił się we Freddiego Mercury'ego, legendarnego wokalistę grupy Queen. Ten występ zauważył gitarzysta formacji - Brian May, który udostępnił wideo na swoim facebookowym profilu.

 • ​Olga Borys: "Twoja twarz brzmi znajomo" jak kolonia

  ...​Olga Borys nie żałuje decyzji o udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że świetnie się bawi, a atmosferę na planie porównuje do kolonii letnich. Do każdego występu podchodzi jak aktorka - buduje swoją postać, szukając jej osobowości, a nie odtwarzając tylko gesty i barwę głosu.

 • Nowa twarz Violi z "BrzydUli"

  ...i zrelaksowana... Paweł Nosowski: Violetta to prawdziwa kreacja. Trudno w tej roli wyobrazić sobie inną aktorkę. Małgorzata Socha: Zaskoczę pana. Kiedy przeczytałam scenariusz - który zresztą bardzo mi się(...) mogłabym mieć problem jako aktorka. Obawiałam się zaszufladkowania w rolach naiwnych blondynek. Takich jak kelnerka Marianna vel łączniczka Jasna w "Halo, Hans!"? Małgorzata Socha: To była...

 • Socha w objęciach Małaszyńskiego

  To zmiana tylko na potrzeby komedii gangsterskiej Cezarego Pazury "Weekend". W filmie Paweł Małaszyński wciela się w postać Maxa - przystojnego, inteligentnego gangstera, który nie stroni od pięknych kobiet. Jedną z nich jest Maja (w tej roli Małgorzata Socha) - seksowna killerka o wielu twarzach. Zabójcza nie tylko z wyglądu. - Czarek zaproponował mi tę rolę już jakieś 4 lata temu, na planie...

 • Socha: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Stęskniliście się za perypetiami sympatycznych przyjaciółek - Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji? Wracają, a w ich życiu jak zawsze nie będzie nudy! Ich i tak bardzo pogmatwane relacje miłosne zostaną wzbogacone o kolejne rywalki i zaskakujące wątki... Od czego zacząć? Najlepiej od szczęśliwych historii. Związek Ingi (Małgorzata Socha) z Szymonem (Filip Bobek) kwitnie w najlepsze, może poza jego...

 • Sławomir zarasta błyskawicznie. Rzucił fanom wyzwanie podczas pandemii koronawirusa

  Ostatnie zdjęcia Sławomira na jego Instagramie mocno zdumiały jego fanów - charakterystyczny wąs zginął w bujnym zaroście, który pokrył twarz autora przeboju "Miłość w Zakopanem".

 • Sławomir i jego "Miłość w Zakopanem"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Miłość w Zakopanem" Sławomira, uczestnika trwającej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Oto nowy hit z szatni polskich piłkarzy: Sławomir i jego "Miłość w Zakopanem"

  W niedzielę (8 października) piłkarska reprezentacja Polski wywalczyła sobie awans na mistrzostwa świata w Rosji. W szatni balowali do utworu "Miłość w Zakopanem" Sławomira, uczestnika programów "Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

Wideo na temat: małgorzata socha twarz
 • "Przyjaciółki": Awantura w domu Anki

  Bogdanowicz)) jako jedyna głośno mówi o tym, co się dzieje. Chce wiedzieć, jak teraz będzie wyglądać ich życie. Kłótnia w domu Strzeleckich prowadzi do rękoczynów. Paweł uderza Julkę w twarz. Z rodzeństwa tylko ona nie może zaakceptować obecności Zosi w domu i podejmuje decyzję o wyprowadzce. Zmusza do niej też Czarka. Anka czuje, że jej rodzina się rozsypuje. Inga (Małgorzata Socha) dzwoni do Roberta

Dyskusje na temat: małgorzata socha twarz