• Informacje na temat:

  małgorzata socha violetta

Artykuły na temat: małgorzata socha violetta
 • ​Małgorzata Socha: Tym razem syn czy córka?

  W sierpniu 2013 roku ​Małgorzata Socha po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu "Przyjaciółek". To będzie niezapomniane lato.

 • Nowe role Małgorzaty Sochy

  Violetta Kubasińska, którą zagrała w "Brzyduli" , zdobyła tylu fanów, że dziś Małgorzata Socha mogłaby tylko odcinać kupony od tamtej popularności. Ona jednak nie zamierza spocząć na laurach.

 • Socha: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny.

 • Małgorzata Socha: Kobieta sukcesu

  Na pewno jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiej telewizji. 33-letnia Małgorzata Socha gra obecnie w dwóch serialach i nie ma w Polsce aktorki, która zarabiałaby więcej od niej za dzień(...) się dziecka. Mało tego, prace nad trzecim sezonem serialu (obecnie w Polsacie emitowany jest drugi) ruszyły pełną parą, by zdążyć, zanim aktorka urodzi! Ale na taki sukces Małgorzata Socha musiała długo...

 • Serial z Violettą Kubasińską?

  Fani "Brzyduli" zacierają ręce z radości. Widzom tak się spodobała Violetta Kubasińska, że TVN zastanawia się nad nowym seriale m, którego gwiazdą miałaby być właśnie ona! Ta roztrzepana sekretarka Marka w firmie Febo&Dobrzański zasłynęła z przekręcania przysłów i powiedzonek. Niektóre z nich, np. "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom", czy "siedzieć cicho, jak miś pod miotłą" już stały się...

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu "BrzydUla", który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.

 • Nieplanowana ciąża w "BrzydUli"

  Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Violetta z serial u "BrzydUla" będzie się musiała zmierzyć z nieplanowaną ciążą. Taką informację zdradziła Małgorzata Socha, która wciela się w rolę czarnego charakteru.

 • Cezary Pazura reżyseruje

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. Jedną z głównych ról w nowej polskiej produkcji otrzymała Małgorzata Socha, która w obrazie pokaże zupełnie nowe wcielenie.

 • Wyznania Violi z "BrzydUli"

  Małgorzata Socha to aktorka przede wszystkim serial owa. Widzowie znają ją jako Zuzannę z "Na Wspólnej", Mariannę z "Halo, Hans!" czy Dorotę z "Tylko miłość". Teraz zachwyca jako Viola, jedna z głównych bohaterek "BrzydUli".

 • Nowa twarz Violi z "BrzydUli"

  ...i zrelaksowana... Paweł Nosowski: Violetta to prawdziwa kreacja. Trudno w tej roli wyobrazić sobie inną aktorkę. Małgorzata Socha: Zaskoczę pana. Kiedy przeczytałam scenariusz - który zresztą bardzo mi się(...) mogłabym mieć problem jako aktorka. Obawiałam się zaszufladkowania w rolach naiwnych blondynek. Takich jak kelnerka Marianna vel łączniczka Jasna w "Halo, Hans!"? Małgorzata Socha: To była...

Zdjęcia na temat: małgorzata socha violetta
Dyskusje na temat: małgorzata socha violetta