• Informacje na temat:

  małgorzata socha z mężem

Artykuły na temat: małgorzata socha z mężem
 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

 • Małgorzata Socha dzięki kwarantannie zmieniła podejście do wychowania dzieci

  ..."Mam wrażenie, że w ogóle nie wychodzę z kuchni" - wyznała aktorka, która czas izolacji spędza w domu z mężem Krzysztofem i trojgiem małych dzieci. Socha zdradziła też, jakie ważne słowa usłyszała od swojej najstarszej córki.

 • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

  W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

 • Małgorzata Socha: Nie tylko seriale

  Małgorzata Socha jest obecnie w centrum uwagi. Ma talent i jest pracowita. Jej gwiazda lśni, ale kariera to dla tej aktorki nie wszystko.

 • Małgorzata Socha: Życie to ciągłe kompromisy

  W nowej serii "Przyjaciółek" w życiu Ingi zaczęła się rewolucja. Po pierwsze: przeprowadzka. Małgorzata Socha : - Śmieję się, że są to zmiany lokalowe dosłownie i w przenośni, bo Inga robi przede wszystkim porządki w swoim życiu. Odcina pępowinę, która łączyła ją z byłym mężem. Staje się stanowcza i samodzielna. Jestem pewna, że wyjdzie na prostą. Poznała też przystojnego mężczyznę... - Na...

 • "Przyjaciółki": Socha nianią

  ...powołaniem. Nie jest łatwo, bo pracodawcy są bardzo ekscentryczni. Inga czuje, że w tej rodzinie czai się coś złego, ale jeszcze nie wie co - mówi Małgorzata Socha. Małżeństwo, u którego Inga dostała(...) pracodawczyni. - Elżbieta jest osobą skrupulatną i dobrze zaplanowaną. Nie jest jędzą. Bywa niemiła dla Ingi, ponieważ często zastaje ją w dość niejednoznacznych sytuacjach z mężem. Każda kobieta...

 • ​Małgorzata Socha: Tym razem syn czy córka?

  W sierpniu 2013 roku ​Małgorzata Socha po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu "Przyjaciółek". To będzie niezapomniane lato.

 • Małgorzata Socha: Kobietom jest trudniej

  Małgorzata Socha, gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej", opowiada, z jakimi problemami będą musiały zmagać się jej bohaterki. Mówi również o tym, dlaczego w życiu ważna jest kobieca solidarność i za co ceni płeć piękną.

 • Małgorzata Socha: Kobiety długo pozostają singielkami

  Ramię w ramię idą przez życie, dodając sobie otuchy w trudnych chwilach. Wkrótce zobaczymy ich nowe wzloty i upadki. Małgorzata Socha mówi, co uważa za sekret powodzenia "Przyjaciółek".

 • Socha: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny.

Zdjęcia na temat: małgorzata socha z mężem
Wideo na temat: małgorzata socha z mężem
 • "Przyjaciółki": Mecz czy sypialnianie igraszki?

  W ósmym odcinku przebojowych "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) ma ochotę na seks z mężem, który właśnie rozsiada się z piwem na kanapie. - Masz przy sobie piękną, młodą kobietę - kusi Inga. Czy dla Roberta (Krzysztof Wieszczek? ważniejszy będzie mecz niż sypialniane igraszki z Ingą? Czy życie rodzinne Ingi skomplikuje się, a odskocznią od tego stanie się Jacek (Konrad Eleryk)? Zobacz scenę

 • "Przyjaciółki": Seks w restauracji!?

  Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) rozstała się ze swoim mężem i znowu zaczyna umawiać się na randki! W dziewiątym odcinku przebojowych "Przyjaciółek" Dorota spotka się na lunchu z Ingą (Małgorzata Socha). Podczas pogaduszek z przyjaciółką zwróci uwagę na przystojnego szefa Ingi, dyrektora Ziółkowskiego (Kamil Maćkowiak). Dorotka, z właściwą sobie kokieterią, wręczy Ziółkowskiemu swoją wizytówkę

 • "Przyjaciółki": Patrycja w sukni ślubnej!

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) obwinia męża, że zostawił ją samą z wszystkimi problemami. Wiktor (Paweł Deląg) próbując naprawić relacje z Patrycją (Joanna Liszowska) zabiera ją do salonu sukien ślubnych. Zuza (Anita Sokołowska) mówi przyjaciółkom o ciąży. Przyznaje, że nie jest pewna, kto jest ojcem dziecka. Jacek (Konrad Eleryk) czeka na Ingę (Małgorzata Socha) pod bankiem. Zabiera ją do

Dyskusje na temat: małgorzata socha z mężem
 • Re: "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  fajnie, dopiero teraz z mężem oglądamy ten serial, ( a przyznam że byliśmy zawsze uprzedzeni do podobnych produkcji zwłaszcza mąż), przez przypadek odkryty, serial doskonale nakręcony, aktorzy niesamowici, Małgorzata Socha jako "Viola Kubasińska" rewelacja, oglądamy i płaczemy ze śmiechu, Pani Małgosiu jest Pani niesamowita w tej roli, dziękujemy, dla Pani to oglądamy!