• Informacje na temat:

  małgorzata socha z mężem zdjęcia

Artykuły na temat: małgorzata socha z mężem zdjęcia
 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

 • Małgorzata Socha: Nie tylko seriale

  Małgorzata Socha jest obecnie w centrum uwagi. Ma talent i jest pracowita. Jej gwiazda lśni, ale kariera to dla tej aktorki nie wszystko.

 • Małgorzata Socha: Kobiety długo pozostają singielkami

  Ramię w ramię idą przez życie, dodając sobie otuchy w trudnych chwilach. Wkrótce zobaczymy ich nowe wzloty i upadki. Małgorzata Socha mówi, co uważa za sekret powodzenia "Przyjaciółek".

 • Ciąże gwiazd opóźnią zdjęcia?

  Pod znakiem zapytania stoi data rozpoczęcia zdjęć do trzeciej transzy serialu "Przyjaciółki". Powodem jest "błogosławiony stan" trzech aktorek. Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska niemal w tym samym czasie zaszły w ciąże.

 • Kajra: Tak widzi mnie Sławomir. Kiedy wrócili do Polski?

  ..."Wracać czy nie wracać?" - dopytuje na swoim Instagramie Kajra. Razem ze swoim mężem Sławomirem po występie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie zrobili sobie odpoczynek od sceny i wyjechali na egzotyczne wakacje.

 • Komu odda serce?

  W kolejnej serii "Przyjaciółek" Indze (Małgorzata Socha) nie będzie łatwo. Zaufanie do mężczyzn ma ograniczone, a w pracy same problemy.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu

  W grudniu wszyscy poczuli świąteczną atmosferę. Nim jednak gwiazdy podzieliły się zdjęciami wigilijnych stołów, Weronikę Rosati w mediach społecznościowych oskarżono o kłamstwo, Joanna Kulig w szczególny sposób zareagowała na wygraną podczas Europejskich Nagród Filmowych, Antoni Królikowski zachwycił fanów urodzinowym prezentem dla Julii Wieniawy, a Barbara Kurdej-Szatan publicznie wyzywała...

 • "Przyjaciółki": Zmagania z nałogiem

  Trwają zdjęcia do 3. serii "Przyjaciółek", którą zobaczymy wiosną w Polsacie. W nowych odcinkach najpoważniejsze problemy czekają Ankę, która znów zacznie szukać pocieszenia w alkoholu.

 • "Przyjaciółki" wiosną w Polsacie

  Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Małgorzata Socha są już szczęśliwymi mamami. Aktorki urodziły swoje wyczekane pociechy i pełne nowej energii wróciły na plan. Zdjęcia do trzeciej serii(...). Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Zuza (Anita Sokołowska), zaprzyjaźniły się w liceum. Po latach spotkały się znów i już jako dojrzałe kobiety...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu

  ...stronę zmierza Polska?" pytała Małgorzata Socha. Nie zabrakło także apeli. Do udziału w manifestacjach przeciwko przemocy i nienawiści zachęcał m.in. Maciej Musiał. "Co się z nami stało?" - pytał fanów(...) nominacje do swoich nagród - Oscarów. Wielki sukces odnieśli twórcy filmu "Zimna wojna", nagrodzonego trzema nominacjami - za najlepsze zdjęcia dla Łukasza Żala, najlepszą reżyserię dla Pawła...