• Informacje na temat:

  małgorzata wagner listy do m

Artykuły na temat: małgorzata wagner listy do m
 • ​Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Listów do M."

  We wtorek 21 stycznia padł pierwszy klaps na planie filmu "Listy do M. 4". Reżyserem czwartej części popularnej serii będzie znany z telewizyjnych produkcji Patrick Yoka ("rodzinka.pl", "Świat według Kiepskich"), dla którego będzie to kinowy debiut. Do swoich ról powrócą Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, ale do obsady zaproszono też nowe gwiazdy. Premiera została zaplanowana na...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Listy do M 2": Malajkat zdominowany przez kobiety!

  ..."Wiadomość o drugiej części spadła na mnie jak z nieba. Byłem zaskoczony, ale też bardzo zadowolony" - mówi Wojciech Malajkat, odtwórca jednej z głównych ról w filmie "Listy do M 2". W komedii jeszcze bardziej romantycznej aktor ponownie wcielił się w Wojciecha, a partnerują mu Agnieszka Wagner i Julia Wróblewska.

 • Czym uwodzą "Listy do M."?

  ...odkryje Wojciecha... Małgorzata (Agnieszka Wagner) Perfekcyjna do bólu, zimna jak lód i niewzruszona jak skała dyrektorka radia. Dyryguje firmą i mężem Wojciechem, z równym zaangażowaniem i nie znosząc(...)Film "Listy do M.", którego reżyserem jest Mitja Okorn, pojawił się w kinach 10 listopada. Do 13 listopada włącznie produkcję obejrzało aż 374 373 widzów - tym samym jest to trzecie otwarcie...

 • "Listy do M 2" przedpremierowo podczas Ladies Night

  Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night, organizowane przez sieć kin Cinema City. Już 12 listopada poznamy dalsze losy bohaterów przebojowego filmu "Listy do M." - panie podczas wieczoru obejrzą "Listy do M 2".

 • "Listy do M. 2": Już ponad 2 802 000 widzów

  Komedia "Listy do M. 2" przyciągnęła do kin już ponad 2 802 000 widzów, bijąc tym samym frekwencyjny wyczyn filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy. Podobna sztuka nie udała się żadnej kinowej produkcji na przestrzeni ostatnich 8 lat.

 • Nie-Święty Mikołaj na plakacie "Listów do M. 2"

  Prezentujemy oficjalny plakat filmu "Listy do M. 2" - kontynuacji najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat. Utrzymany w świątecznej stylistyce poster zdradza, czego po "dwójce" mogą spodziewać się widzowie.

 • Gwiazdy "Listów do M. 2" pozują do plakatu

  Święty Mikołaj Karolak, Dygant na ringu bokserskim, uwodzicielska Żmuda Trzebiatowska, romantyczna Lamparska i "bad boy" Zakościelny. A do tego, m.in. Stuhr, Adamczyk, Zielińska, Malajkat, Gąsiorowska, Małaszyński, masa śmiechu, zabawy oraz tajemniczy człowiek-bałwan w deskorolkowych ewolucjach. Dystrybutor Kino Świat zaprezentował klip zapowiadający"Listy do M. 2".

 • Plejada gwiazd w teledysku promującym "Listy do M. 2"

  Dystrybutor Kino Świat zaprezentował oficjalny teledysk promujący komedię "Listy do M. 2". Wykonawcami piosenki są Tabb & Sound'n'Grace, którzy na potrzeby wyprodukowanej przez TVN komedii jeszcze bardziej romantycznej stworzyli specjalną, angielską wersję swojego hitu "Na pewno". W wideoklipie do utworu "Someone" gościnnie pojawił się Maciej Zakościelny, który ujawnia nieznany muzyczny talent...

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  W oczekiwaniu na premierę "Listy do M. 2" - kontynuacji najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich 25 lat - gwiazdy filmu dają pokaz siły i scenicznego temperamentu. Agnieszka Dygant boksuje w worek niczym rasowa zawodniczka MMA. Na worku z "kinder-niespodzianką" kilogramy i pot wyciska Tomasz Karolak. Do tego "bad boy" Maciej Zakościelny, który publicznie pokazuje światu nowy, gangsterski...