• Informacje na temat:

  małgorzata walczak

Artykuły na temat: małgorzata walczak
 • Filip Chajzer i Małgorzata Walczak już po zaręczynach?!

  Jedno zabawne zdjęcie w internecie wywołało burzę plotek! Czy Filip Chajzer (31 l.) naprawdę oświadczył się Małgorzacie Walczak?

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Filip Chajzer i Małgorzata Walczak: Dziennikarz opublikował ich wspólne zdjęcie

  Filip Chajzer (31 l.) od jakiegoś czasu związany jest z dziennikarką TVP Info, Małgorzatą Walczak. Jednak do tej pory para nie pokazywała się oficjalnie razem. Teraz przyszedł czas na zmianę!

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • Filip Chajzer ostro o TVP! Małgorzata Walczak straci przez to pracę?

  Wygląda na to, że ukochana Filipa Chajzera (31 l.), reporterka TVP Info, może stracić pracę! Co takiego się stało, że Małgorzata Walczak drży o swoją posadę?

 • Dla zmarłego wokalisty

  Uczcić pamięć Mirka Breguły, nieżyjącego wokalisty grupy Universe - taki cel przyświeca organizatorom I Festiwalu Młodych Talentów im. Mirka Breguły. Dwudniowa impreza (21 i 22 lutego) odbywa się w Chorzowie.

 • Partnerka Filipa Chajzera odeszła z TVP po materiale o Kindze Rusin. Wydała oświadczenie

  Małgorzata Walczak, partnerka dziennikarza TVN Filipa Chajzera, po materiale w "Wiadomościach" o pseudoelitach zrezygnowała z pracy w Telewizji Polskiej. "Wybieram rodzinę i jej dobro" - napisała w oświadczeniu.

 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  W niedzielę, 4 marca, wieczorem, polscy widzowie poznali 12 uczestników programu "Big Brother". Bohaterowie tego tzw. reality-show będą mieszkać razem przez 100 dni, w specjalnie przygotowanym dla nich domu. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy złotych. Codziennie o 17.15 i o 20.00 można oglądać wybrane fragmenty z ich życia. Natomiast w nocy mają być emitowane sceny tylko dla widzów dorosłych.

 • Tak teraz wygląda Janusz Dzięcioł z "Big Brrothera"! Poznalibyście go na ulicy?

  TVN szykuje się do wznowienia "Big Brothera". Pierwsza i chyba najbardziej zapamiętana edycja emitowana była w 2001 roku. Wśród uczestników byli m.in. Monika Sewioło, Piotr Lato, Piotr Gulczyński, Klaudisz Sevkovic, Alicja Walczak, Małgorzata Maier, Manuela Michalak i Janusz Dzięcioł. Wygraną i 500 tysięcy złotych zgarnął ostatni z nich. Wkrótce do domu wielkiego brata wejdą uczestnicy nowej...

 • Lublin miejscem akcji nowego serialu

  Lublin będzie miejscem akcji nowego serialu TVP "Wszystko przed nami", którego emisję zaplanowano jesienią. W piątek, 13 lipca, ekipa filmowa rozpoczęła kręcenie zdjęć do filmu na lubelskiej Starówce.

Wideo na temat: małgorzata walczak
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....