• Informacje na temat:

  małgorzata wyszyńska wyrzucona

Artykuły na temat: małgorzata wyszyńska wyrzucona
 • Kolejna prezenterka wyrzucona z "Wiadomości"

  W poniedziałek, 29 marca, 39-letnia Małgorzata Wyszyńska niespodziewanie otrzymała wypowiedzenie od władz Telewizji Polskiej. Nieoficjalnym powodem zwolnienia były zbyt wysokie zarobki dziennikarki.

 • Mąż Kożuchowskiej znalazł pracę

  Na początku listopada nowa szefowa "Wiadomości", Małgorzata Wyszyńska, wyrzuciła dziennikarza z pracy, uznając, że jest nierzetelny i stronniczy. Mimowolnie wyświadczyła mu tym przysługę - Bartek znalazł pracę w tygodniku "Uważam Rze". W ostatnim numerze ukazał się duży materiał demaskatorski byłych pracowników telewizji publicznej - Marka Pyzy i Bartka Wróblewskiego pt. "Spółdzielnia pracy...

 • Dziennikarka wyrzucona z "Wiadomości"!

  Znana dziennikarka Małgorzata Wyszyńska została usunięta z redakcji "Wiadomości" w trybie natychmiastowym. W piątek, 13 stycznia, miała prowadzić główne wydanie programu informacyjnego Jedynki. Nie wiadomo, kto ją zastąpi.

 • Hanna Lis wyrzucona z TVP

  W piątek, 24 kwietnia, Telewizja Polska S.A. rozwiązała umowę o pracę z Hanną Lis - poinformował zespół rzecznika prasowego TVP. Główny powód? "Poważne naruszenie zasad etyki dziennikarskiej". Hanny Lis odpowiada, że zarzuty TVP to "hucpa".