• Informacje na temat:

  małgorzatę kożuchowską

Artykuły na temat: małgorzatę kożuchowską
 • Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wyznaniem! Zdarzył się cud!

  Niedawno świętowała 49. urodziny. Być może zbliżający się okrągły jubileusz skłonił Małgorzatę Kożuchowską do głębszych przemyśleń. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" wyznała bowiem, że zdaje sobie sprawę, iż niewiele brakowało, a nigdy nie zostałaby mamą.  "Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono...

 • Małgorzata Kożuchowska w oscarowej animacji

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej w tym roku do Oscara, animacji "Sekrety morza".

 • Małgorzata Kożuchowska nago! Wernisaż zdjęć Krzysztofa Wellmana

  W Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików przy Placu Zamkowym 8 w Warszawie odbył się wernisaż wystawy "Sceny romantyczne, miłosne i erotyczne w fotosach filmowych Krzysztofa Wellmana". Na jednym ze zdjęć możemy podziwiać Małgorzatę Kożuchowską w stroju Ewy.

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Maciej Musiał wyśmiał Małgorzatę Kożuchowską i Tomka Karolaka

  Niespodziewane zakończenie serialu „Rodzinka.pl” wzbudziło zaskoczenie nie tylko wśród widzów, ale także aktorów, którzy z dnia na dzień stracili pracę. TVP nie podało oficjalnej przyczyny wstrzymania zdjęć i rozwiązania umów z aktorami. Teraz głos w tej sprawie zabrał Maciej Musiał (25 l.), odtwórca roli Tomka Boskiego.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o Wiesławie Komasie: „Byłam w niego wpatrzona jak w obraz”

  O tym, że Małgorzatę Kożuchowską (48 l.) i Wiesława Komasę (71 l.) łączy wyjątkowa więź, wiedziało niewielu. Aktorka do dziś z utęsknieniem wspomina studenckie czasy i uczucie, które żywiła do cenionego aktora i reżysera. To właśnie on zaszczepił w niej miłość do aktorstwa.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • "Motyw": Małgorzacie Kożuchowskiej zdarzało się grać nago!

  ...erotycznych i paradować przed kamerą bez ubrania. Pierwszym reżyserem, któremu udało się rozebrać Małgorzatę Kożuchowską, był Jarosław Żamojda. W 1995 roku w jego debiutanckim filmie "Młode wilki...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

Zdjęcia na temat: małgorzatę kożuchowską
 • Małgorzata Kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska
Wideo na temat: małgorzatę kożuchowską
 • "Motyw": Małgorzata Kożuchowska o fabule

  O czym opowiada serial "Motyw"? Małgorzata Kożuchowska wprowadza widza w tajniki fabuły.

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Małgorzata Kożuchowska: "Motyw" wchodzi podkorowo

  "To serial, który nie będzie wrkęcał jedynie ze względu na kryminalną zagadkęMałgorzata Kożuchowska opowiedziała nam , ale ze względu na to, że ciekawi, tajemniczy, ludzcy i bliscy nam są jego bohaterowie" - zdradziła Małgorzata Kożuchowska.

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: małgorzatę kożuchowską