• Informacje na temat:

  małgorzaty foremniak

Artykuły na temat: małgorzaty foremniak
 • Złoty przycisk Małgorzaty Foremniak

  Od lipca Małgorzata Foremniak pokaże telewidzom, jak przeciwstawić się stalkerowi, a od września na nowych zasadach będzie oceniać uczestników "Mam talent!".

 • Trudne chwile Małgorzaty Foremniak

  Krótkie blond włosy, czarny żakiet na znak żałoby, oszczędne gesty, delikatny uśmiech i pełen profesjonalizm - tak niedawno zaprezentowała się Małgorzata Foremniak (44 l.) na korytarzach TVN-u. Sam(...) programie to dobry pomysł. Wszak w minionych miesiącach jej życie rozpadło się jak domek z kart. I poddało ją najcięższej próbie. Na początku lutego nagle zmarła mama aktorki, Marianna Foremniak. Jej...

 • Nowa rola Małgorzaty Foremniak

  ...-lecie) zyskała status gwiazdy i miliony fanów. Co sprawiło, że u szczytu kariery wycofała się i nie przyjmowała kolejnych ról? Małgorzata Foremniak miała sporo prywatnych problemów. Walczyła(...) ofiary w latach 60. Małgorzata Foremniak przyznaje, że teraz jest gotowa na kolejne wyzwania. Nie tylko zawodowe. Nie kryje, że wciąż czeka na tego jedynego. - Fajnie by było, gdyby obok pojawił się ktoś...

 • Oburzenie po słowach Małgorzaty Foremniak

  Komentarz Małgorzaty Foremniak, jurorki "Mam talent", po adresem 12-letniej Magdy Welc, triumfatorki sobotniego półfinału programu, wywołał oburzenie wśród naszych czytelników.

 • Oburzenie po słowach Małgorzaty Foremniak

  Komentarz Małgorzaty Foremniak, jurorki "Mam talent", po adresem 12-letniej Magdy Welc, triumfatorki sobotniego półfinału programu, wywołał oburzenie wśród naszych czytelników.

 • "Mam talent": Głupawka Małgorzaty Foremniak

  Do zabawnej sytuacji doszło w drugim odcinku piątej serii "Mam talent". Małgorzata Foremniak, jurorka programu, tak się rozweseliła, że nie była w stanie wydusić z siebie opinii.

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  ..."Mam talent" bez Małgorzaty Foremniak nie byłby już tym samym. Oto zaledwie promil barwnych wypowiedzi pani Małgorzaty w czwartej edycji "Mam talent": "Proszę panów, po panów występie dostałam takiej(...) Foremniak Nie zawiodła swoich fanów i antyfanów najbardziej spontaniczna, rozemocjonowana i nieprzewidywalna jurorka w polskiej telewizji - Małgorzata Foremniak . Z jej złotych myśli z wszystkich...

 • Trudny rok Foremniak

  Chociaż agentka Małgorzaty Foremniak co chwilę odbiera telefony z przeróżnymi propozycjami dla popularnej aktorki, wie, że nie zainteresują one gwiazdy. Foremniak odmawia wszystkim, mówiąc: "Ja tego nie potrzebuję". Czyżby aktorka rezygnowała z propozycji dla chwili spokoju z ukochanym?

 • Foremniak zatańczy na Eurowizji?

  Plotkom na temat końca związku Rafała Maseraka i Małgorzaty Foremniak nie ma końca. Tymczasem para ma się dobrze, co więcej planuje wspólny występ na tanecznej Eurowizji.

 • Małgorzata Foremniak i stalking

  ..."Jesteś dla mnie jak powietrze", "Nie mogę bez ciebie żyć" - kto z nas nie chciałby słyszeć podobnych wyznań? Są jednak ludzie, którzy mają dosyć dowodów miłości, komplementów i niespodzianek. Program "Stalking - zła miłość", z udziałem Małgorzaty Foremniak, debiutuje w czwartek wieczorem, 24 lipca, na kanale ID.

Zdjęcia na temat: małgorzaty foremniak
 • Psychofan prześladuje Kozyrę!
Wideo na temat: małgorzaty foremniak
 • Ekranowy powrót Małgorzaty Foremniak

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk”, w którym zagrała główną rolę.

Dyskusje na temat: małgorzaty foremniak