• Informacje na temat:

  małgosia foremniak w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: małgosia foremniak w tańcu z gwiazdami
 • Trudny rok Foremniak

  Chociaż agentka Małgorzaty Foremniak co chwilę odbiera telefony z przeróżnymi propozycjami dla popularnej aktorki, wie, że nie zainteresują one gwiazdy. Foremniak odmawia wszystkim, mówiąc: "Ja tego nie potrzebuję". Czyżby aktorka rezygnowała z propozycji dla chwili spokoju z ukochanym?

 • Miłość w "Tańcu z gwiazdami"?

  Wśród uczestników szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", która wystartuje na antenie TVN we wrześniu, ma się znaleźć Anna Guzik, gwiazda "Na Wspólnej" oraz "Heli w opałach". I ten występ może odmienić jej życie. Wszak "Taniec" połączył już niejedną parę, a Guzik, choć popularna, jak na razie nie ma drugiej połówki.

 • Małgorzata Foremniak: Każdy ma jakiś talent

  Ten czarujący uśmiech doskonale znają uczestnicy i widzowie programu "Mam talent!". Małgorzata Foremniak debiutowała w komedii "Kingsajz", a nasze serca zdobyła, grając doktor Zosię w "Na dobre i na złe".

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Granice wytrzymałości Rosati

  Weroniki Rosati kilka razy odmówiła udziału w "Tańcu z gwiazdami". Co sprawiło, że w końcu udało się ją namówić na taneczne występy? "Poczułam, że mogę sobie na to pozwolić" - przyznała młoda aktorka.

 • Nie mam problemu z partnerkami

  Przez "Taniec z gwiazdami" ludzie się zżywają ze sobą. Nie ma możliwości, żeby uciąć kontakt razem z końcem programu. Chyba, że partnerzy do siebie nie pasują. Ja nigdy nie miałem problemu z partnerkami - opowiada tancerz Rafał Maserak.

 • Ostatni casting do "Mam talent!"

  ...jest świetny klimat - powiedział Agustin Egurrola, który zaskarbił sobie sympatię koleżanek z jury. - Z Agustinem pracowałam już przy "Tańcu z gwiazdami" i wiem, że jest absolutnym profesjonalistą(...) sobie bowiem grzywkę, Małgorzata Foremniak nie jest już blondynką, lecz szatynką, ponieważ wróciła do swego naturalnego koloru włosów, a, co najważniejsze, miejsce Roberta Kozyry zajął Agustin Egurrola...

Zdjęcia na temat: małgosia foremniak w tańcu z gwiazdami