• Informacje na temat:

  małgosia i tomek

Artykuły na temat: małgosia i tomek
 • ​"M jak miłość": Małgosia odbierze Tomkowi syna?

  ...  Na pogrzebie Michała Łagody pojawi się Tomek (Andrzej Młynarczyk), który akurat wróci do Polski po trzytygodniowym pobycie w USA. Chodakowski poinformuje Agnieszkę (Magda Walach), że sytuacja z Małgosią jest dramatyczna: kobieta wpadła w sidła groźnej sekty i za wszelką cenę chce odebrać mu teraz małego Wojtusia. Nie chcąc martwić Barbary i Lucjana, nie przekaże im tych szczegółów...

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • "M jak miłość": Dwie wielkie tragedie sprawią, że Małgosia powróci?

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia, odeszła z "M jak miłość" na początku 2013 roku. - Uznałam, że nadszedł czas. Dużo się w moim życiu zmieniło. Trzeba iść do przodu, a ja zawsze lubiłam(...), grała w teatrze, była także współprowadzącą w popularnym teleturnieju TVP 2 "Kocham Cię, Polsko!". Tymczasem wątek jej bohaterki jest zawieszony - wiadomo tylko, że Małgosia żyje i mieszka w Los...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • "M jak miłość": Tomek zamieni Małgosię na... Paulinę?

  Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) i jego niepokorna podopieczna Paulina Głowacka (Agnieszka Żulewska) znajdą wkrótce wspólny język. Czy to ona zastąpi w jego życiu i sercu wiarołomną Małgosię (Joanna Koroniewska)?

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

  Fani "M jak miłość" od dawna zastanawiają się, czy Małgosia Mostowiak, w którą przez 13 lat wcielała się Joanna Koroniewska, kiedykolwiek jeszcze pojawi się w Grabinie. Zdradzamy, że na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy stojącą z boku blondynkę z zasłoniętą gęstą woalką twarzą... Rogowska będzie niemal pewna, że to jej najmłodsza siostra!

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Jednemu z największych przystojniaków seriali przypięto łatkę amanta. On sam nie wiedział dotąd co to miłość...

 • Małgosia stawia ultimatum

  Tomek wraca zmęczony ze Szczecina, po nocy spędzonej z Agnieszką... A Małgosia wybucha zazdrością. Jak zakończy się małżeńska kłótnia?

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

Zdjęcia na temat: małgosia i tomek
Wideo na temat: małgosia i tomek
 • Każda nagroda jest ważna

  Andrzej Młynarczyk nominowany jest do Telekamery 2011 w kategorii: Aktor. To już 14. edycja plebiscytu Tele Tygodnia. "Każda nagroda jest ważna. To jest wyraźny znak, że to co robimy, podoba się" - tłumaczy Andrzej Młynarczyk. Telewidzowie mogli dostrzec aktora w serialach: "Oficer", "Rodzina zastępcza", "Kryminalni" czy "Pierwsza miłość", ale produkcją, która uczyniła go sławnym jest "M jak miłość". W serialu TVP2 artysta wciela się w rolę Tomka Chodakowskiego, ukochanego Małgosi Mostkowiak...

Dyskusje na temat: małgosia i tomek