• Informacje na temat:

  małgosia pracuje

Artykuły na temat: małgosia pracuje
 • Mroczna strona Sophii Lillis

  Po ogromnym sukcesie filmów "To" i "To: Rozdział 2" oraz serialu "Ostre przedmioty", Sophia Lillis jest aktualnie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej, mrocznej roli - 31 stycznia do kin wchodzi horror "Małgosia i Jaś".

 • Ciąża Małgorzaty Mostowiak

  Scenarzyści "M jak miłość" po raz kolejny muszą interweniować w związku z ciążą jednej z aktorek serialu. Po Katarzynie Cichopek (Kinga Filarska) czas na Joannę Koroniewską (Małgosia Mostowiak).

 • Zmiany nad rozlewiskiem

  Plany budowy drogi szybkiego ruchu spędza sen z powiek wszystkim bohaterom serialu "Nad rozlewiskiem". - Koniec z ciszą, koniec z moim pensjonatem - powie Małgosia (Joanna Brodzik), gdy okaże się, że droga przebiegać ma tuż przy jej domu...

 • Koroniewska lubi "M jak Miłość"

  Joanna Koroniewska znana, jako Małgosia Mostowiak z serialu "M jak miłość" z jednej strony nie jest zmęczona swoją popularnością, z drugiej jednak nie rozmawia o swoim życiu prywatnym. Z jednej strony darzy swoją serialową postać sympatią, z drugiej wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", by choć odrobinę odciąć się od telewizyjnego wizerunku.

 • Dojrzałość jest fajna!

  Od czterech lat jako Małgosia Jantar odkrywa pozytywną stronę życia. Przed nami kolejny sezon mazurskiej sagi. Czy już ostatni?

 • Namiesza w "M jak miłość"

  ...program? - O ogrodach znanych ludzi, które Małgosia będzie aranżowała na nowo pod okiem kamery. Pierwszą gwiazdą w programie będzie znana dziennikarka Anita. Gra ją Anna Popek. Już kilka razy grałeś(...)? Małgosię też... - Każda kobieta potrzebuje komplementów, chce się uśmiechać. Tymczasem Małgosia jest znudzona monotonią, która zdominowała jej życie. Dom, praca, dziecko, dom, praca - ile tak można...

 • Zakochany w Carmen

  Nie czuje, że pracuje ciężko, bo kocha to, co robi. Praca nie jest też całym jego życiem. Za największy sukces uważa córkę Carmen!

 • Małgorzata Socha ma urodziny!

  Małgorzata Socha, mimo że lada moment zostanie mamą, nie zwalnia tempa i wciąż pracuje pełną parą. Być może dziś aktorka znajdzie wreszcie chwilę na relaks i w gronie najbliższych świętować będzie swoje 33. urodziny...

 • Rozsądnie wydaje to, co zarabia

  Joanna Brodzik, którą wkrótce znów oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w czwartej serii "Życia nad rozlewiskiem", należy do grona najlepiej zarabiających polskich aktorek. Przyznaje jednak, że bardzo rozsądnie wydaje to, co zarabia!

 • Borys Lankosz: Wolę słuchać niż gadać

  Borys Lankosz, twórca nagrodzonego w 2009 roku Złotymi Lwami "Rewersu", pracuje nad nowym filmem. Pod koniec marca zacznie zdjęcia do swojej drugiej fabuły, która powstaje na podstawie znanego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego.

Wideo na temat: małgosia pracuje
 • Rozenek: Gdyby nie praca w telewizji, pracowałabym w kancelarii

  Młodziutka Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan, pytana, czym zajmowałaby się, gdyby nie była ekspertką od sprzątania, prezenterką i celebrytką, odpowiada jednym tchem, że pracowałaby w kancelarii. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • Damski trójkąt w "M jak miłość"?

  "Małgosia nadal będzie wzbudzać kontrowersje. Mam nadzieję, że coraz mniejsze, bo miłość zwycięży. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem, że Magdalena Walach zagości w naszych. Mam nadzieję, ponieważ bardzo dobrze mi się z nią pracuje, jest fantastyczną aktorką" - mówi Joanna Koroniewska.

 • Urszula Chincz chce być nową "perfekcyjną panią domu"?

  planów. „Perfekcyjna pani domu” to jest kolosalna produkcja, nie wiem, ile osób tam pracuje, ale jest to zupełnie inny format. Uwielbiam oryginał, uwielbiam Antheę Turner, którą oglądałam wiele lat temu

Dyskusje na temat: małgosia pracuje