• Informacje na temat:

  mali agenci

Artykuły na temat: mali agenci
 • Mali agenci - wielki sukces

  Zupełnie niespodziewanie na czele amerykańskiego box office'u znalazła się familijna komedia sensacyjna "Mali agenci 3D" Roberta Rodrigueza. Opowieść o rodzinie szpiegów, koncentrująca się tym razem zdecydowanie na parze latorośli, przyniosła wytwórni Dimension około 32,5 miliona dolarów wpływu. Ponownie świetny rezultat uzyskali "Piraci z Karaibów" , natomiast kompletną porażkę poniósł obraz...

 • Sylvester Stallone kontra mali agenci

  Jak informowaliśmy , rozpoczęły się przygotowania do realizacji trzeciej części przeboju "Mali agenci" . Tym razem bohaterowie staną oko w oko z samym Sylvestrem Stallonem, który zgodził się zagrać czołowy "czarny charakter" opowieści.

 • "Mali agenci 3": Gwiazdy inaczej

  Amerykańska premiera filmu "Spy Kids 3-D: Game Over" Roberta Rodrigueza, odbędzie się już za kilkanaście dni. W kontynuacji filmów "Mali agenci" (2000) i "Mali agenci 2: Wyspa marzeń" , oprócz dobrze znanych gwiazd cyklu, wystąpili dwaj giganci kina: George Clooney ( "Gniew oceanu" , "Solaris" ) i Sylvester Stallone ( "D-Tox" , "Wyścig" ). Obaj pojawili się jednak na ekranie w nietypowy...

 • "Mali agenci 3" w 3D

  Podczas wywiadu dla amerykańskiego magazynu "Entertainment Weekly" Robert Rodriquez ujawnił, że rozpoczęły się przygotowania do realizacji trzeciej części przeboju "Mali agenci" . Reżyser powiedział, że tym razem film powstanie w technice trójwymiarowej i będzie nosił tytuł "Spy Kids 3D: Game Over".

 • Problemy małych agentów

  Kilka dni przed debiutem na ekranach amerykańskich i brytyjskich kin filmu "Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams", sequela obrazu "Mali agenci" , producenci opowieści poinformowali, iż jak najszybciej chcą przystąpić do realizacji trzeciej historii. Pośpiech spowodowany jest obawami, iż dziecięcy bohaterowie obu filmów... zbyt szybko dorosną.

 • Jessica Alba w "Małych agentach"

  Jessica Alba negocjuje rolę w nowym filmie Roberta Rodrigueza - "Mali agenci 4: Armageddon".

 • Peter Falk: Chciał być agentem CIA

  Chciał być sportowcem, marynarzem, potem agentem CIA. Został najpopularniejszym na świecie detektywem. "Bardzo prawdopodobne, że zostanę zapamiętany wyłącznie jako Columbo, ale wydaje mi się, że to i tak lepsze niż popaść w zupełne zapomnienie" - przyznał przed śmiercią Peter Falk.

 • "Agent - Gwiazdy 2": Pierwsze pożegnanie

  Rozpoczęła się druga edycja programu "Agent - Gwiazdy". W show bierze udział 14 celebrytów, ale już jedna osoba musiała pożegnać się z programem. Kto odpadł?

 • Tom Cruise: Mały wielki człowiek

  Wiele osób nie pamięta, że Tom Cruise to nie tylko pełne wybuchów i pojedynków na pięści superprodukcje w stylu "Na skraju jutra" i "Mission: Impossible". Chcąc to udowodnić, przypominamy kilka dużo bardziej stonowanych kreacji, mierzącego zaledwie 170 centymetrów gwiazdora, który 3 lipca obchodzi urodziny.

 • Jak agent został fryzjerem

  Adam Sandler ( "50 pierwszych randek" ) wystąpi w komedii sensacyjnej "You Don't Mess With the Zohan". Aktor zagra agenta Mossadu, który zostaje fryzjerem. Produkcja filmu rozpocznie się latem w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: mali agenci
Wideo na temat: mali agenci
 • Edyta Zając-Rzeźniczak szczerze o udziale w "Agencie"

  Udział żony piłkarza Legii Warszawa, Jakuba Rzeźniczaka (30 l.), w programie był sporym zaskoczeniem. Co prawda Edyta Zając-Rzeźniczak (29 l.) pojawiała się wraz z ukochanym na celebryckich imprezach i pozowała na „ściankach”, ale mało kto się spodziewał, że wkrótce zobaczymy ją także na ekranie. Modelka twierdzi, że udział w „Agent – Gwiazdy” to „przygoda życia”. Bardzo spodobał się jej wyjazd w grupie ludzi, bowiem zwykle na dalekie wyprawy wyrusza sama. Przy okazji zdradziła, co chciała...

Dyskusje na temat: mali agenci