• Informacje na temat:

  mali uczniowie

Artykuły na temat: mali uczniowie
 • Tadeusz Fijewski: Mały wielki człowiek

  Mówiono o nim „mały wielki człowiek”. Niewysoki, szczupły, niemal kaleka, zadziwiał wszystkich siłą i niezwykłym hartem ducha.

 • Nauczycielka romansuje z uczniem

  Świat Blanki (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier) z "Barw szczęścia" to same niespodzianki! Nie dość, że zakochała się w nastolatku, to jeszcze... jest jego nauczycielką!

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • HBO przygotowuje serial o erotycznym związku nauczycielki i ucznia

  Trwają prace nad przeniesieniem reżyserskiego debiutu Hannah Fidell - "A Teacher" - na mały ekran. Produkcja, za którą odpowiedzialni będą bracia Jay i Mark Duplassowie, pojawi się na antenie HBO.

 • Katarzyna Glinka: Za mało jest tego typu filmów

  Od 21 marca na ekranach polskich kin widzowie mogą oglądać pierwszy film dla dzieci o Janie Pawle II pt.: "Karol, który został świętym". Obok Piotra Fronczewskiego i użyczającego głosu animowanemu Karolowi Wojtyle Artura Żmijewskiego, w produkcji tej wystąpiła również Katarzyna Glinka.

 • ​"Locke & Key": Horror dla całej rodziny. Netflix prezentuje nowy serial

  Najpierw Joe Hill, syn Stephena Kinga wymyślił krwawą historię: do domu Locke'ów niespodziewanie przychodzi nastolatek, uczeń pobliskiego liceum, w którym pracuje głowa rodziny Locke'ów. Nie, nie chodzi o usprawiedliwienie nieobecności ani pomoc w nauce. Dzieciak ma broń, z której mierzy prosto w klatkę piersiową nauczyciela. Brzmi jak zapowiedź horroru? Serial "Locke & Key" od 7 lutego można oglądać na platformie Netflix.

 • Reese Witherspoon zagra nauczycielkę

  ...wydarzeń roku 1999 w USA. Okazało się, że najczęściej poruszanym problemami przez uczniów są nietolerancja i powszechne niezrozumienie. Uczniowie postanowili poświęcic książkę wszystkim tym, którzy walczą...

 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla.

 • Spóźniła się na spotkanie z dziećmi

  Uczniowie Barrington High School w Chicago czekali ponad trzy godziny na gwiazdę pop Rihannę.

 • Magda Gessler w "Big Brotherze"

  ...mieszkańców z domem Wielkiego Brata. Produkty do gotowania domownicy otrzymali od Wielkiego Brata. Wśród nich - ogórki, papryki, pomidory, oliwa czy tak upragnione przez nich przyprawy. Gwiazda show...

Zdjęcia na temat: mali uczniowie