• Informacje na temat:

  maliniak

Artykuły na temat: maliniak
 • Maliniak trafił na Wspólną

  Postać Maliniaka przykleiła się do niego na dobre, także tym razem zobaczymy go na budowie, ale już nie w roli pomagiera. - Dopiero zaczynam pracę na planie i o mojej roli potrafię powiedzieć tylko(...) uniwersytet trzeciego wieku, na którym zjawia się Maliniak i uczy się hiszpańskiego. Wyjaśnijmy, że inwestor przybywa na miejsce pracy Romana (Waldemar Obłoza). Przy okazji doszło do ciekawego spotkania...

 • Roman Kłosowski: Moje niepełne życie

  "Już nikt nie nazywa mnie Gapciem" - mówi 86-letni aktor.

 • W życiu nie jest Maliniakiem

  Nie sposób zliczyć wszystkie role, jakie zagrał w swojej 57-letniej karierze aktorskiej. Ale jedno jest pewne w stu procentach: dla większości Polaków Roman Kłosowski na zawsze pozostanie Maliniakiem z telewizyjnego serialu "Czterdziestolatek" Jerzego Gruzy.

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • Ibisz leży w solarium, a Karwowski i Maliniak budują A2

  Pierwszy inżynier Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, grany przez Andrzeja Kopiczyńskiego wraz z Romanem Maliniakiem - w tej roli Roman Kłosowski, wystąpią w odcinku, który będzie nawiązywał do jednego z najważniejszych obecnie problemów w kraju, czyli budowy autostrady A2. Odwołań do polskiej rzeczywistości i ważnych społecznie tematów w nowej serii "Świata według Kiepskich" nie zbraknie. Halina...

 • 82. urodziny słynnego "Maliniaka"

  Roman Kłosowski niedawno zakończył zdjęcia do kolejnego filmu. Znany wszystkim "Maliniak" obchodzi w Walentynki 82. urodziny. Jest parę ról, których nie zagrałem i już nie zagram" - wyznaje.

 • Wielkie wydarzenie w życiu Romana Kłosowskiego!

  Zbliżający się maj będzie dla Romana Kłosowskiego (88 l.) wyjątkowy. Słynny Maliniak z "Czterdziestolatka" wybiera się bowiem na komunię prawnuka Michała.

 • Maliniak w "Na dobre i na złe"

  Szpital w Leśnej Górze odwiedzi pan Andrzejewski. Gra go Roman Kłosowski, niezapomniany Malinak z serialu "Czterdziestolatek".

 • Do Malanowskiego zgłasza się młody instruktor tenisa, Łukasz Maliniak. Mężczyzna zakochał się ze wzajemnością w jednej ze swoich podopiecznych. Problem...

 • Roman Kłosowski: To już 60 lat!

  Roman Kłosowski, najbardziej znany z roli niezapomnianego technika budowlanego Romana Maliniaka w serialu "Czterdziestolatek", świętował będzie swój jubileusz. Już w sobotę, 23 marca, odbędzie się wyjątkowy spektakl z okazji 60-lecie pracy artystycznej aktora.

Zdjęcia na temat: maliniak