• Informacje na temat:

  malinowska z synem

Artykuły na temat: malinowska z synem
 • Malinowska urodziła

  Karolina Malinowska (30 l.) urodziła zdrowego syna. Oboje czują się dobrze.

 • Polska modelka urodziła syna

  W sobotę, 29 stycznia, Karolina Malinowska urodziła syna. Modelka i Olivier Janiak zostali rodzicami po raz drugi.

 • Malinowska dumna z syna! Niebywałe, co zrobił młody Janiak!

  Karolina Malinowska (35 l.) nie omieszkała się tym oczywiście pochwalić w mediach...

 • Michał Malinowski i jego podróże z plecakiem

  Ponad cztery miesiące trwała wakacyjna podróż po Azji i Bliskim Wschodzie młodego aktora Michała Malinowskiego, znanego z serialu "Wszystko przed nami". Michał przejechał sam z plecakiem przez Indie, Nepal, Malezję, Tajlandię, Izrael, Jordanię i Egipt.

 • Karolina Malinowska chce pogodzić Kołakowską i Karolaka?

  Karolina Malinowska (34 l.) martwi się o swoją przyjaciółkę! Pomoże w uratowaniu jej związku?

 • "Chciałam drugiego chłopca"

  Niedawno media obiegła wiadomość, że Karolina Malinowska i Olivier Janiak spodziewają się kolejnego syna. Modelka zdradza, że ani przez moment nie było tak, że oczekiwała dziewczynki, ponieważ "chłopcy są super" i... można się z nimi bawić samochodami!

 • Karolina Malinowska: Pierwszy raz doszło do rękoczynów...

  Karolina Malinowska (35 l.) w jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła zaskakujące fakty z życia rodziny Janiaków.

 • Ani chwili spokoju

  W kamienicy przy ulicy Ćwiartki ciągle coś się dzieje. Przed nami rubinowe (i bardzo burzliwe) gody państwa Kiepskich, otwarcie skandalizującego muzeum, wizyty gwiazd i remont. Ten ostatni zmieni życie lokatorów w piekło!

 • Karolina Malinowska i Olivier Janiak znów zostaną rodzicami?!

  Karolina Malinowska (33 l.) i Olivier Janiak (41 l.) mają trzech synów. Doczekają się upragnionej córeczki?

 • Kiepscy: Walduś bierze ślub!

  Na wiosnę telewidzów Polsatu czeka spory szok. A wszystko za sprawą piętnastu absolutnie premierowych odcinków serialu "Świat według Kiepskich" w reżyserii Patricka Yoki. Nie tylko coś drgnie, ale śmiało można powiedzieć, że coś wielkiego i niespodziewanego wstrząśnie rodziną Kiepskich, zamieszkałą przy ulicy Ćwiartki 3/4.

Zdjęcia na temat: malinowska z synem
Wideo na temat: malinowska z synem
 • Malinowska: mój najstarszy syn przygotował paczki dla potrzebujących za pieniądze z komunii świętej

  Dla moich dzieci pomaganie jest czymś tak oczywistym, jak oddychanie – mówi modelka. Sama od lat angażuje się w działalność dobroczynną i uczy swoich synów otwartości na potrzeb innych. Chłopcy co roku wspierają ją w przygotowaniu świątecznych paczek dla ubogich dzieci. W tym roku najstarszy postanowił sam kupić prezenty dla czwórki dzieci, na co przeznaczył pieniądze otrzymane z okazji komunii świętej.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Kaorlina Malinowska o macierzyństwie: Każdy rodzic powie, że ma dosyć

  Karolina Malinowska (35 l.) nie kryje, że wychowywanie trójki synów to najtrudniejsze wyzwanie, z jakim przyszło jej się zmierzyć w dorosłym życiu. Samotna podróż do Azji ma ukoić jej skołatane nerwy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.