• Informacje na temat:

  malutka

Artykuły na temat: malutka
 • Film "Bóg jest wielki, a ja malutka" w polskich kinach

  Francuski film "Bóg jest wielki, a ja malutka" , w reżyserii Pascale Bailly, wchodzi w piątek, 26 kwietnia, na ekrany polskich kin. Postać głównej bohaterki odgrywa Audrey Tautou - słynna Amelia z wielokrotnie nagradzanego obrazu Jean-Pierre'a Jeuneta.

 • Cezary Żak o "Stefanie Malutkim"

  Dobiegły końca prace nad nagraniem polskiego dubbingu do filmu animowanego "Stefan Malutki" . Ostatnie linijki tekstu nagrał Cezary Żak, odtwórca roli tytułowej - Stefana Malutkiego.

 • Czym zajmuje się David Lynch w czasie kwarantanny?

  W czasie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa azylem dla słynnego reżysera stała się jego pracownia stolarska, w której tworzy malutkie lampy. Reżyser oddaje się też medytacji transcendentalnej. Darmowe kursy tej techniki medytacyjnej oferuje pracownikim służby zdrowia.

 • Amelia w Ameryce

  Francuska aktorka Audrey Tautou , znana z filmów "Amelia" i "Bóg jet wielki, a ja malutka" , po raz pierwszy wystąpi w amerykańskiej produkcji. Aktorka będzie gwiazdą romantycznej komedii "Nowhere to Go but Up".

 • "Brodka bez ząbka". Monika Brodka pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa

  Z okazji swoich 31. urodzin Monika Brodka opublikowała na Instagramie zabawne zdjęcie z dzieciństwa. Wśród komentarzy z życzeniami ktoś zwrócił uwagę, że malutkiej wtedy artystce, która na zdjęciu szeroko się uśmiecha, brakuje przedniego zęba.

 • Warszawa: Wieczór z Audrey Tautou

  W sobotę, 22 listopada, w stołecznym kinie "Luna" odbędzie się przegląd filmów francuskiej aktorki Audrey Tautou. Miłośnicy młodej gwiazdy przeboju "Amelia" będą mogli obejrzeć znane już z naszych ekranów obrazy "Bóg jest wielki a ja malutka" i "Kocha....Nie kocha!" . Poza tym przedpremierowo zaprezentowany zostanie dramat "Niewidoczni" Stephena Frearsa, w którym Tautou zagrała jedną...

 • Tydzień na video i DVD

  W tym tygodniu na video i DVD debiutuje pokaźna ilość filmów, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Obok kinowych przebojów: "Bóg jest wielki, a ja malutka" (23 września, video do wypożyczenia), "Za linią wroga" (25 września, video i DVD do sprzedaży; 26 września, video i DVD do wypożyczenia), "Vanilla Sky" (26 września, video do wypożyczenia, DVD do wypożyczenia i sprzedaży...

 • Ralph Fiennes "uwięziony" na włoskiej wyspie

  Pantelleria jest malutką włoską wyspą leżącą nieopodal kontynentu afrykańskiego. Tam rozgrywa się akcja filmu "Nienasyceni" z Tildą Swinton i Ralphem Fiennnesem w rolach głównych. Fiennes wspomina, że czuł się tam trochę klaustrofobicznie, jak w pułapce.

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska nie myśli o nowych rolach

  Joanna Koroniewska, niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", która niedawno po raz drugi została mamą, nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Nie chce zostawiać malutkiej córeczki pod opieką niani lub babci... Nie myśli o nowych rolach, bo uważa, że rola matki jest najpiękniejsza na świecie i żadna inna nie może się z nią równać.

 • Włoska "Superniania" w ogniu krytyki

  Włoscy pediatrzy oraz organizacje społeczne protestują przeciwko programom typu reality show na temat wychowania dzieci. Za niedopuszczalne uznano to, że w programach pojawiają się nawet malutkie dzieci, poddawane kontrowersyjnym eksperymentom.

Zdjęcia na temat: malutka
Wideo na temat: malutka
 • Olejnik komentuje zarzuty pod adresem Owsiaka

  . A wiadomo, że malutka część przeznaczana jest na fundację, bo to jest profesjonalna fundacja. Ci, którzy wysuwają takie zarzuty, są zawistni, bo nie potrafili znaleźć drugiego takiego człowieka jak

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska o 13. sezonie

  (Paweł Deląg) i znowu została mamą. Do ich rodziny dołączyła malutka Klara, córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska). Rodzinną sielankę Patrycji może w każdej chwili zepsuć pojawienie się biologicznej

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1901.

  Pobyt Grzesia u Władka i Darka zaczyna budzić zainteresowanie sąsiadów. Róża ostrzega syna, że nie mogą w nieskończoność przeciągać nielegalnej opieki nad dzieckiem. Przy łóżku Beaty Janicki spotyka jej ciotkę Marylę. Kobieta nabiera podejrzeń, że Darek wcale nie jest narzeczonym Saganowskiej. Na prośbę Marioli, Borysowi udaje się przekonać Reginę do powierzenia prowadzenia klubu Tomkowi. Czapla cały czas adoruje Grzelaka. Ich spotkanie przerywa nadejście Aldony. Natalia rodzi zdrową córeczkę...

Dyskusje na temat: malutka