• Informacje na temat:

  mały chłopiec

Artykuły na temat: mały chłopiec
 • "Mały Jakub" : Traum naszych wina

  ..."Mały Jakub" Mariusza Bielińskiego to film tyleż odważny, co ryzykowny. Nie dlatego, że w swej postaci czy przekazie dotyka kwestii, które mogłyby w sposób kontrowersyjny wpłynąć na opinię publiczną czy zrobić cokolwiek innego, co wystawiłoby ten obraz na krzyk krytyki i publiczne zamieszanie. Nic z tych rzeczy.

 • Chłopiec z Indii śpiewa Czesława Niemena

  Ten cover "Snu o Warszawie" Czesława Niemena pojawił się w maju 2015 roku, ale dopiero teraz zwrócił uwagę internautów. Nagranie z chłopcem z Indii grającym na gitarze i śpiewającym po polsku pojawiło się na kanale pod pseudonimem "MrBose820" i tak naprawdę tyle o nim wiemy. Nie podał imienia, ani żadnych szczegółów na temat swojej osoby. Pod filmikiem znajduje się mały komentarz autora...

 • "MasterChef Junior": Odpadli dwaj chłopcy

  ...dwóch rodzajów eklerków. Wszyscy od razu zaczęli pracę - trzeba przyznać, że ich początkowe obawy były bezpodstawne. Wszystkim poszło bardzo dobrze - jedynie Arnold miał mały problem. Tuż przed...

 • "Mały Jakub" w kinach od 21 kwietnia

  ..."Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.

 • Polski "Mały Jakub" na festiwalu w Kairze

  ...23 listopada, w ramach konkursu głównego 38. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Kairze, odbył się pokaz polskiego filmu "Mały Jakub". Wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych debiut Mariusza Bielińskiego stawia pytanie - na ile przeżycia z dzieciństwa rzutują na naszą dorosłość i czy jesteśmy w stanie świadomie stawić im czoła? W głównych rolach w produkcji występują...

 • Na festiwalu zginął chłopiec

  Mały chłopiec zginął, 10 osób zostało poważnie rannych, a 15 lekko, kiedy w sobotę (18 lipca) podczas letniego festiwalu muzycznego Pohoda w Trenczynie na Słowacji z powodu silnego wiatru zawalił się duży namiot - poinformował minister spraw wewnętrznych Robert Kalinak.

 • Asa Butterfield: Wcielenia pewnego chłopca

  ...- Już kiedy byłem mały, uwielbiałem science fiction i fantasy - mówi Asa Butterfield. - Właściwie tylko taką literaturę czytam. Podobają mi się światy, które w całości powstają w ludzkiej wyobraźni. Tutaj nie obowiązują żadne ograniczenia.

 • "Mały Książę" na małym ekranie

  Pierwsze odcinki animowanej superprodukcji "Mały Książę" według Antoine'a de Saint-Exupery'ego zobaczyli w wigilię świąt Bożego Narodzenia francuscy telewidzowie. Nowy francuski serial o wędrówkach złotowłosego chłopca ma być wkrótce pokazany w 80 krajach świata.

 • Meek, Oh Why? "Zachód": Hip hop dla wystylizowanych chłopców

  Dziwna to kariera. Meek, Oh Why? ciągle próbuje i niewiele z tego wychodzi. A szkoda, bo wydaje się przecież, że znalazł złoty środek, żeby mocniej trafić do studentów europeistyki i licealistów kumplujących się z "matową" patointeligencją.

 • Luis Mandoki i mały żołnierz

  Luis Mandoki ( "List w butelce" , "Oczy anioła" ) zamierza nakręcić film "Cardboard Houses" ("Casa de Carton"). Będzie to dramatyczna opowieść o małym chłopcu z Salwadoru, który w czasach wojny domowej w latach 80. został zmuszony do wstąpienia do wojska. Scenariusz projektu powstał na podstawie autentycznych wydarzeń.

Zdjęcia na temat: mały chłopiec
Wideo na temat: mały chłopiec
 • "Mały Książę"

  Adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry'ego opowiadająca historię pilota, który po rozbiciu swojego samolotu na Saharze spotyka Małego Księcia. Chłopiec pochodzi z odległej planety B-612, a Ziemię odwiedza w trakcie swojej międzyplanetarnej podróży.

 • "M jak miłość": Odcinek 1437.

  Łukasz po ostatnich wydarzeniach załamuje się i upija, a w końcu wyznaje Marcie, że to właśnie przez niego Magda o mało nie zginęła. Tymczasem Chodakowska nadal walczy o życie – a w szpitalu czuwają przy niej wszyscy przyjaciele i rodzina. Z kolei mały Wojtek znika nagle podczas szkolnej wycieczki do Kampinosu. Chłopiec oddala się od kolegów razem ze swoją przyjaciółką Olą i przez kilka godzin

 • Dziecko zjada węża w programie "Azja Express"

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą gwiazdami nowego show TVN pt. "Azja Express". Para przyznaje, że program momentami dostarczył im ekstremalnych przeżyć. Gdy w ich obecności mały chłopiec karmiony był wężem, Małgorzata odwracała głowę. "Nie mogę na to patrzeć" - mówiła z obrzydzeniem. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: mały chłopiec