• Informacje na temat:

  małych miss

Artykuły na temat: małych miss
 • Katy Perry to zamordowana mała miss? Zaskakująca teoria spiskowa

  Zanim przejdziemy do teorii spiskowej, warto wspomnieć kim jest JonBenet Ramsey. JonBenet Patricia Ramsey to wielokrotna uczestniczka konkursów piękności dla małych dziewczynek. Pod koniec 1996 roku rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Po ośmiu godzinach poszukiwań Ramsey została znaleziona martwa w piwnicy domu rodzinnego. Śledztwo w Stanach Zjednoczonych jest do dziś jedną z najsłynniejszych...

 • "Mała Miss" z Cezarem

  W sobotę po raz 32. wręczono francuskie nagrody filmowe - Cezary. Najlepszym filmem ogłoszono "Lady Chatterley" w reżyserii Pascale Ferran. W kategorii najlepszy reżyser zwyciężył Guillame Canet za film "Nie mów nikomu". Za najlepszy film zagraniczny uznano "Małą Miss" .

 • Mała rzecz, a cieszy. Małe, polskie debiuty 2013

  Wśród olbrzymiej ilości muzycznych wydawnictw te od twórców o nieznanych szyldach przegapić nietrudno. Zwłaszcza, jeśli nie są pełnoprawnymi albumami. Przedstawiamy siedem polskich, wydanych w 2013 roku "małych płyt" - jak zwykło się określać EP-ki - na które warto zwrócić uwagę.

 • Marcelina Zawadzka: Zapewniam wszystkie dziewczyny, że konkurs Miss Polonia jest bezpieczny

  ...​Marcelina Zawadzka z czystym sumieniem zachęca wszystkie dziewczyny, które marzą o koronie najpiękniejszej, do udziału w konkursie Miss Polonia. Prezenterka ma jak najlepsze doświadczenia i wspomnienia związane z wyborami. Obowiązki, jakie niesie ze sobą tytuł miss, również dostarczyły jej wiele pozytywnych emocji, wzruszeń i były nie lada przygodą.

 • "Miasteczko Cut Bank" : Mam w filmie małe miasteczka

  ...każdego, jeśli nie z nazwiska, to przynajmniej z twarzy. Najwięcej emocji wśród autochtonów budzą coroczne wybory miss, zaś największe wzburzenie wywołuje przywołanie imienia pana Boga nadaremno(...) potencjału snutej historii ani nie stara się tuszować swoich błędów i niedorzeczności. Jeśli więc największym wrogiem małych miasteczek jest nuda i monotonia, to ten film jest małym miasteczkiem właśnie...

 • Nowy film twórców "Małej Miss"

  Valerie Faris i Jonathan Dayton nie nakręcili filmu od czasu "Małej Miss". Teraz planują powrót za kamerę, a ich następnym projektem będzie "He Loves Me".

 • Marcin Rozynek: Mięsa by mi nie sprzedali

  Szykujący się do premiery płyty "Ubieranie do snu" (9 lutego) Marcin Rozynek opowiada o lęku przed wyścigiem szczurów, samotności z wyboru i szczęściu na łonie rodziny. Oraz o tym, dlaczego jednak warto być grzecznym.

 • Francja: Przełożono premiery filmów z powodu koronawirusa

  Premiery komedii "Miss" Rubena Alvesa oraz dramatu "Rocks" Sarah Gavron zostały przełożone przez ich producentów z powodu epidemii Covid-19 - informuje AFP. Kina w dwóch departamentach, uznanych za ogniska zakażeń, zostały zamknięte do odwołania dekretem lokalnych prefektur.

 • Abigail Breslin w nowej wersji "Dirty Dancing"

  Abigail Breslin ("Mała Miss") zagra główną rolę w telewizyjnym remake'u filmu "Dirty Dancing".

 • 40-letni prawiczek o golfistach

  Steve Carell, znany z ról w obrazach "40-letni prawiczek" i "Mała miss", a także z serial u "Biuro", przymierza się do produkcji filmu.

Zdjęcia na temat: małych miss
Wideo na temat: małych miss
Dyskusje na temat: małych miss