• Informacje na temat:

  małżeństwa konkurs

Artykuły na temat: małżeństwa konkurs
 • Wanda i Jan Borkowscy potrzebują pomocy. Muzyczne małżeństwo wymaga stałej opieki

  Polska Fundacja Muzyczna informuje o trudnej sytuacji muzycznego małżeństwa Wandy i Jana Borkowskich. Ona była wokalistką grupy Alibabki, on - dziennikarz Trójki - zakładał klub Hybrydy, organizował Jazz Jamboree.

 • Prix Europa 2006: "Nasiona" w konkursie

  Film dokumentalny Wojciecha Kasperskiego "Nasiona" został zakwalifikowany do konkursu Prix Europa 2006 w Berlinie - poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej. Konkurs promuje europejskie produkcje i nowe talenty.

 • Off Plus Camera: Konkurs Polski

  W Konkursie Polskim znalazła się wielokrotnie nagradzana "Ida" Pawła Pawlikowskiego (MFF w Montrealu, FPFF w Gdyni, Polskie Nagrody Filmowe "Orły"), wzruszające "Chce się żyć" Macieja Pieprzycy i intrygująca "Papusza" małżeństwa Krauzów. Międzynarodowe jury oceni również nakręcony na podstawie uhonorowanej Nagrodą Literacką Nike powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego...

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  Serial "Klan" to nie tylko najdłużej emitowana polska telenowela. Mało kto pamięta dziś, że jej fabuła została wybrana przez telewidzów w konkursie ogłoszonym przez Telewizję Polską w 1997 roku. Spośród czterech różnych pomysłów na seriale (wśród nich byli też m.in. "Złotopolscy"), to właśnie na klan Lubiczów oddano najwięcej głosów. Pierwszy klaps miał miejsce 15 sierpnia 1997 roku. Pomysłodawcą...

 • Konkurs "Słaba płeć?"

  W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Słaba płeć?" zapraszamy użytkowników Interii do udziału w konkursie, w którym wygrać można bon o wartości 2 tysięcy zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka oraz notebook i tablety. Trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie: "Jaka kobieta według ciebie obala mit słabej płci?".

 • Mandaryna u Kuby Wojewódzkiego o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim: Sami to rozłożyliśmy

  Wracająca na scenę po kilkuletniej przerwie Marta "Mandaryna" Wiśniewska była gościem Kuby Wojewódzkiego. Popularnego dziennikarza bardziej jednak interesowały sprawy małżeństwa z Michałem Wiśniewskim.

 • "Atak paniki" w konkursie głównym w Karlowych Warach

  ..."Atak paniki" Pawła Maślony znalazł się w gronie filmów, które rywalizować będą o Kryształowy Glob - główna nagrodę festiwalu filmowego w Karlowych Warach. W konkursie East of the West znalazły się „53 wojny” Ewy Bukowskiej oraz „Via Carpatia” Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona.

 • "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego w Konkursie Głównym w Cannes

  ..."Zimna wojna" – film laureata Oscara Pawła Pawlikowskiego - została zakwalifikowana do Konkursu Głównego festiwalu w Cannes. Polskie kino długo czekało na ten moment!

 • Tofifest: 11 filmów w konkursie On Air

  ...11 filmów z kilkunastu krajów świata wystartuje w konkursie głównym Tofifest On Air, walcząc o Grand Prix - Złotego Anioła. Znajdą się wśród nich zarówno kameralne filmy, jak holenderski "Matterhorn", przenoszące nas na pole bitwy jak izraelski "Rock the Casbah" czy głęboko emocjonalne jak "The Rocket Kima Mordunta".

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  ...aktorka. - Jego córka z pierwszego małżeństwa od razu znalazła z Kasią wspólny język. Ojca Kasi, Andrzeja Jungowskiego, Grażyna Szapołowska poznała w 1977 r., gdy była studentką ostatniego roku Szkoły(...) nie byli małżeństwem. Jesienią 1995 roku Grażyna Szapołowska z córką wyjechała do Los Angeles, gdzie Paweł Potoroczyn po wygraniu konkursu, został polskim konsulem. Miała 42 lata, wcześniej dużo grała...

Zdjęcia na temat: małżeństwa konkurs