• Informacje na temat:

  małżeństwa zamachowskiego

Artykuły na temat: małżeństwa zamachowskiego
 • Teściowa zaskoczyła Monikę Zamachowską. O ich relacjach do tej pory niewiele się mówiło!

  ...z mężem z klifu w okolicy świątyń Mnajdra – zabytku wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Po kilku latach małżeństwa pani Monika niezmiennie zapewnia, że Zbigniew Zamachowski jest(...) dalej na następnej stronie... Musiało upłynąć kilka lat, by wygasły emocje towarzyszące rozwodowi Zbigniewa Zamachowskiego. Przedmiotem sporu były również kwestie finansowe.  Monika publicznie...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Monika Zamachowska kibicuje związkowi byłego męża

  Zbigniewem Zamachowskim (57 l.) mimo przeciwności losu udało im się stworzyć szczęśliwy dom, a jej dzieci z poprzedniego małżeństwa, Tomasz (17 l.) i Zofia (13 l.) świetnie dogadują się z ojczymem(...) później Zosia. Jednak mimo narodzin dzieci, małżeństwo nie przetrwało. Dziennikarka znalazła szczęście u boku aktora Zbigniewa Zamachowskiego, którego poślubiła w 2014 roku. Jamie zaś związał się...

 • Córka Zamachowskiego napisała list do macochy

  "Nie jesteśmy żadną patchworkową rodziną. To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny" - To tylko fragment obszernego listu, jaki w ubiegłym tygodniu w imieniu swoim i młodszego rodzeństwa napisała 19-letnia Maria, córka Zamachowskiego.

 • Zbigniew Zamachowski w coraz gorszej sytuacji!

  Zła passa Zbigniewa Zamachowskiego (55 l.) trwa. Jest już tak źle, że aktor nie wytrzymał i pożalił się na swoje życie w jednym z wywiadów.

 • Monika Zamachowska zdradza kulisy ślubu

  Monika i Zbigniew Zamachowscy to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O ślubie pary mówiło się od dawna.

 • Monika Zamachowska: Poświęciłam wszystko dla miłości!

  Telewizja nie ma przed nią sekretów. Monika Zamachowska (45 l.) pracuje w niej od 22 lat! Od kiedy w 2014 roku wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego (55), jej życie prywatne wciąż budzi spore emocje. Nie jest bowiem tajemnicą, że wraz z aktorem sporo płacą za swoją miłość. Kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie alimentów na dzieci Zbyszka, zszargany wizerunek i brak ofert pracy - to tylko część...

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Monika Zamachowska ma powody do radości! Świętuje razem z mężem!

  Monika Zamachowska (48 l.) i Zbigniew Zamachowski (58 l.) są małżeństwem już 6 lat, ale parą są od 9 lat. Małżonkowie właśnie świętowała kolejną rocznicę poznania się i dziennikarka pochwaliła się z tej okazji wspólnym zdjęciem.

 • Jednak będzie rozwód

  Zbigniew Zamachowski znowu się zakochał i będzie na nowo układał sobie życie.