• Informacje na temat:

  małżeństwo mężczyzny

Artykuły na temat: małżeństwo mężczyzny
 • James Brown domaga się anulowania swego małżeństwa z Toni Rae, twierdząc, że jest ona wciąż żoną innego mężczyzny. Kilka dni temu 70-letni wokalista trafił do więzienia za pobicie swej 33-letniej małżonki.

 • Gene Simmons: Małżeństwo to coś nienaturalnego

  Gene Simmons, lider amerykańskiego kwartetu Kiss, nigdy nie narzekał na brak żeńskiego towarzystwa. Liczba kobiet, z którymi zakosztował rozkoszy, rozciąga się - jak sam twierdzi - w przedziale od 1500 do 4600. Muzyk nigdy się nie ożenił, ponieważ jest zdania, że małżeństwo jest dla mężczyzny czymś nienaturalnym.

 • Agnieszka Więdłocha o małżeństwie

  Małżeństwo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę - uważa Agnieszka Więdłocha. Jej zdaniem decyzja o ślubie zawsze jest trudna, wynikać powinna natomiast wyłącznie z własnej potrzeby. Małżeństwo zawierane pod presją może bowiem prowadzić tylko do problemów.

 • Hugh Jackman i jego nieszablonowe małżeństwo

  Od 23 lat Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness uchodzą za jedno z najbardziej udanych hollywoodzkich małżeństw. Mimo że on jest od niej 13 lat młodszy, mimo że nie mają biologicznych potomków, wciąż idą razem przez życie.

 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  Lubią czasem wracać do wspomnień. Do szalonych lat 80., gdy wchodzili w dorosłość i smakowali studenckie życie w szkole teatralnej we Wrocławiu. On - niewysoki, z brodą(!), trzymał dystans. Ona - szczupła blondynka z przenikliwym spojrzeniem i długimi nogami. W szkole nie było mężczyzny, który nie zwróciłby na nie uwagi. Katarzyna Żak (49 l.), choć o to nie zabiegała, przyciągała mężczyzn jak...

 • Marzena Rogalska: Jej ideał mężczyzny

  ...dla mnie móc obserwować małżeństwo moich rodziców. Tata całymi latami nie pozwalał sobie odpocząć nawet na chwilę, bo uważał, że zabawianie mojej mamy, jest jego obowiązkiem. Ja się tym zachwycam(...) jak nam kobietom łatwiej jest zdefiniować męskość, tak chyba odpowiedzieć na pytanie, czym jest kobiecość jest łatwiejsza dla mężczyzny. Ale ilu mężczyzn, tyle zapewne jej definicji. Rozmawiała...

 • Koniec małżeństwa Madonny?

  Plotka rskie źródła twierdzą, że małżeństwo Madonny i reżysera Guya Ritchiego się rozpada. Powodem miałaby być zazdrość Ritchiego o sukcesy wokalistki i jego podejrzenia, że żona go zdradza.

 • Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć: To już koniec ich małżeństwa?

  Czy to możliwe, żeby związek Anety i Marcina Perchuciów należał już do przeszłości? Wiele na to wskazuje! Jak twierdzi jeden z magazynów, aktorska para miała przechodzić poważny kryzys, który zakończył się rozstaniem...

 • M. Douglas o małżeństwie

  Nicole Kassell ("The Woodsman") zasiądzie na fotelu reżysera filmu "The Ride Down Mt. Morgan", ekranizacji sztuki autorstwa Artura Millera ("Śmierć komiwojażera"). W obrazie w głównej roli wystąpi Michael Douglas ( "Cudowni chłopcy" , "Nikomu ani słowa" ) który zajmie się także produkcją opowieści.

 • "Sąsiedzi 2": Małżeństwo kontra studentki

  Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz, Ike Barinholz i Dave Franco grają główne role w sequelu "Sąsiadów" - największego komediowego przeboju 2014 roku.

Zdjęcia na temat: małżeństwo mężczyzny
Wideo na temat: małżeństwo mężczyzny
 • Ale news! Pakosińska wzięła ślub z "gruzińskim księciem"

  i Polskę "Małżeństwo – jest ważne – to deklaracja mężczyzny, że chce z tobą być. Magia zaczęła się już od podjęcia decyzji. Poczułam spokój, że kończy się moja szarpanina. Znalazłam swojego wyśnionego

 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.

 • Andżelika Piechowiak: Nie warto czekać do nocy poślubnej

  Andżelika Piechowiak uważa, że kobieta i mężczyzna, by być ze sobą szczęśliwi w małżeństwie, powinni wcześniej poznać swoje oczekiwania i preferencje, również jeśli chodzi o sferę intymną. Niedopasowanie może być bowiem przyczyną wielu nieporozumień.

Dyskusje na temat: małżeństwo mężczyzny