• Informacje na temat:

  małżeństwo tusków

Artykuły na temat: małżeństwo tusków
 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Pohoda Festival 2017: Czas nas uczy Pohody

  21. edycja odbywającego się na lotnisku w słowackim Trenczynie festiwalu Pohoda udowodniła, że organizacja muzycznej imprezy wykracza poza zapewnienie publiczności najbardziej atrakcyjnych wykonawców. Z festiwalami jest trochę jak z rodziną: zżywając się z nimi, nawiązujemy przy okazji niezwykle intymną relację. Rozwodów nie będzie.

 • Przewodnik rockowy: Christine McVie - dziewczyna idealna

  ...i sprzedając się w 5-milionowym nakładzie! Sukces nałożył się jednak na sprawy sercowe w zespole - to wówczas rozpadło się małżeństwo Christine i Johna McVie, a także długoletni związek Lindsaya...

Wideo na temat: małżeństwo tusków
 • Małgorzata Tusk miała kochanka?

  Małgorzata Tusk w "Dzień dobry TVN" przyznała, że jej mąż Donald Tusk miał w pewnym momencie trwania ich małżeństwa rywala - "Fakt" ustalił, że jej przyjacielem był Wojciech Fułek, działacz samorządowy z Sopotu. Kobieta czuła się zaniedbana, opuszczona i rozważała nawet rozwód. Parze jednak udało się przezwyciężyć kryzys. "Donald zawalczył o mnie ze skutkiem pozytywnym" - stwierdziła. Gdy Fułek kandydował na prezydenta Sopotu, Tusk poparł jego rywala, Jacka Karnowskiego. (Dzień dobry TVN/x-news)