• Informacje na temat:

  małżeństwo w wiezieniu

Artykuły na temat: małżeństwo w wiezieniu
 • James Brown domaga się anulowania swego małżeństwa z Toni Rae, twierdząc, że jest ona wciąż żoną innego mężczyzny. Kilka dni temu 70-letni wokalista trafił do więzienia za pobicie swej 33-letniej małżonki.

 • Johnny Depp i Amber Heard: Historia krótkiego małżeństwa

  ...już wymieniała pocałunki w blasku fleszy. Para pobrała się w lutym 2015. Hollywoodzkie małżeństwo miało niedawno spore kłopoty. Para zadarła z australijskim wymiarem sprawiedliwości w połowie...

 • To małżeństwo jest skończone

  .... Media cytują znajomych Amy, którzy twierdzą, że dla Winehouse małżeństwo z Civil-Fielderem to historia. Artystka czeka jedynie, by zakomunikować to wciąż obecnemu mężowi, gdy ten opuści więzienie. "Amy(...) z kilkoma mężczyznami". Trzy gorsze dorzuca także tata Amy, Mitch Winehouse: "Nie zdziwię się, gdy moja córka wkrótce skończy to małżeństwo" - powiedział gazecie. Zobacz teledyski Amy Winehouse na...

 • "Panny młode" : Małżeństwo zza krat

  Debiut francusko-gruzińskiej reżyserki, Tinatin Kajrishvili to klimatyczna, stonowana, skromna historia kobiety, oczekującej na powrót męża z więzienia. "Panny młode" mimo potknięć - poruszają.

 • "Sofia": Za seks pozamałżeński można trafić do więzienia

  ...zarówno matka, jak i ojciec mogą zostać skazani i trafić do więzienia. W takim wypadku jedynym rozwiązaniem jest szybki ślub. - Trzeba zrozumieć, że w Maroku małżeństwo nadal jest symbolem sukcesu...

 • Uniknął więzienia! Teraz odwyk

  Charlie Sheen został w poniedziałek, 2 sierpnia, uznany za winnego przemocy domowej. Sąd w Aspen w stanie Kolorado potraktował jednak słynnego aktora dość łagodnie: zamiast do więzienia, wysłał go do kliniki odwykowej.

 • Topa i Grochowska jako małżeństwo walczące o odzyskanie dziecka

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Obce niebo" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Obraz ma być thrillerem psychologicznym opartym na prawdziwych wydarzeniach. Gajewski opowie historię polskiego małżeństwa, które emigruje do Szwecji. Zamiast szczęścia i dobrobytu parę czeka rozczarowanie, gdy szwedzka opieka społeczna odbiera im córkę. W rolach głównych wystąpią Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa. Premiera kinowa planowana jest na 2015 rok.

 • Mariah Carey: Nie byłam wolnym człowiekiem. Czułam się jak więzień

  W najnowszym wywiadzie dla "Cosmopolitan" Mariah Carey opowiedziała o swoim życiu prywatnym, odniosła się do niektórych plotek, jakie na jej temat krążą, jak i wpadek, o których ostatnimi czasy było głośno.

 • Zabił żonę Polańskiego. Zostanie w więzieniu

  Władze w Kalifornii odmówiły ułaskawienia Charlesa Mansona, odsiadującego karę dożywotniego więzienia za zorganizowanie morderstwa ciężarnej żony Romana Polańskiego, Sharon Tate, i czworga innych osób w willi reżysera w Los Angeles w sierpniu 1969 roku.

 • Woody Allen "wyciągnął" go z więzienia!

  Przed trzema laty Woody Allen zamienił Anthony'ego "Hannibala Lectera" Hopkinsa w jowialnego emeryta, teraz - za sprawą reżysera - więzienie opuszcza kolejny "przestępca". W "Blue Jasmine" uniform skazańca porzuca gwiazda trzeciego sezonu "The Killing: Dochodzenie", Peter Sarsgaard.

Zdjęcia na temat: małżeństwo w wiezieniu