• Informacje na temat:

  mam talent 2 uczestnicy

Artykuły na temat: mam talent 2 uczestnicy
 • "Mam talent": Kim jest Michał Mędrzycki? Zobacz fragment odcinka!

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo zobaczyć fragment nowego odcinka "Mam talent", w którym pojawi się Michał Mędrzycki. 17-latek łączy śpiew, grę na instrumencie... i akrobatykę!

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

 • Łowca talentów

  W odróżnieniu od Kuby Wojewódzkiego, Robert Kozyra bardziej koncentruje się na uczestnikach Mam talent!" niż na sobie.

 • "Mam talent": Wokaliści znów górą!

  Tradycji stało się zadość. Do finału "Mam talent" znów awansowali wokalni uczestnicy: Piotr Karpienia i chór gospel Sound'n'Grace.

 • Oglądalność show: "Mam talent" odskakuje

  Tradycyjnie telewizyjne talent show zaczynają się powoli rozkręcać - oglądalność wszystkich programów rośnie, a prowadzący "Mam talent" odjeżdża konkurencji.

 • "Mam talent" zaczyna nudzić?

  Na dwa odcinki przed końcem oceniamy czwartą odsłonę "Mam talent", najpopularniejszego telewizyjnego konkursu talentów i zastanawiamy się, czy program wciąż trzyma w napięciu i budzi emocje.

 • "Mam talent": Finał najsłabszy

  Zaskakująco słabo wypadła oglądalność sobotniego (26 listopada) finału programu "Mam talent". Show TVN obejrzało ledwo 3,5 mln widzów, co dało najsłabszy wynik w czwartej edycji!

 • Trzy problemy "Mam talent"

  Czy Magda Welc zasłużenie wygrała "Mam talent"? Nie da się tego zmierzyć. Na pewno należą jej się gratulacje. Choć trzy dni po finale show internauci wciąż zażarcie dyskutują nad zasadnością werdyktu widzów, nie należy on - moim zdaniem - do kategorii szczególnie kontrowersyjnych. Są jednak inne powody, by na trzecią edycję programu trochę ponarzekać.

 • Powraca "Mam talent!". Castingi już w kwietniu

  To już pewne. Po wakacjach na antenę telewizji TVN powróci czwarta edycja jednego z najbardziej popularnych programów rozrywkowych - "Mam talent!". Już w kwietniu odbędą się castingi do show.

 • Eurowizja 2018: Znamy listę uczestników polskich preselekcji

  ...wygrał Portugalczyk Salvador Sobral . Nasz kraj w Kijowie reprezentowała Kasia Moś , która zajęła 22. miejsce, zdobywając 64 punkty. W gronie uczestników preselekcji znaleźli się m.in. uczestnicy "The Voice of Poland": Marta Gałuszewska (podopieczna Michała Szpaka wygrała ostatnią edycję) i Monika Urlik (półfinalistka pierwszej serii), znana z eliminacji do Eurowizji 2017 i programu "Mam talent...

Wideo na temat: mam talent 2 uczestnicy
 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji programu Marcin Wyrostek, finalistka 1. sezonu Klaudia Kulawik oraz prowadzący Marcin Prokop opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z programem. Wokalistka, która jako dziewczynka zgłosiła się