• Informacje na temat:

  mam talent 2010 polska

Artykuły na temat: mam talent 2010 polska
 • Marcin Wyrostek: Co słychać u zwycięzcy drugiej edycji "Mam talent"?

  Znany z "Mam talent" Marcin Wyrostek na przełomie listopada i grudnia powrócił ze specjalnym, świątecznym albumem. Akordeonista, którego pokochała całą Polska, mimo iż nie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mediów, wciąż tworzy kolejne piosenki i nagrywa albumy.

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • Sabina Jeszka: Co słychać u finalistki "Mam talent"?

  ..."Jesteś gotowa na sukces" - w programie "Mam talent" Agnieszka Chylińska przepowiadała wielką karierę Sabinie Jeszce. Kilka lat później jurorka nazwała wokalistkę "zmarnowanym talentem". Co dziś robi finalistka programu?

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  W sobotę, 14 kwietnia, "polska Marilyn Monroe", jak nazywano Elżbietę Czyżewską, świętowałaby 80. urodziny. Jedna z najpopularniejszych rodzimych aktorek lat 60. zmarła 17 czerwca 2010 roku w Nowym Jorku.

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  Dramatycznym, z którym związała się na sześć lat. Po świetnie zagranej roli Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent, porównywano ją do Zbigniewa Cybulskiego. "W jej przypadku dokładnie sprawdzało się to, co kiedyś napisała o niej Osiecka. Bezczelny talent, wybitna inteligencja, nadzwyczajne rozumienie czasów...

 • "Mam talent": The Kroach ze złotym przyciskiem. Widzowie TVN oburzeni

  Przyznanie złotego przycisku grupie The Kroach oburzyło sporą grupę widzów programu "Mam talent". To oznacza, że aż czterech z pięciu uczestników wyróżnionych złotymi przyciskami związanych jest z muzyką.

 • Konkurencja dla "Mam talent!"?

  Program "Mam talent!" to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszym programów w polskiej telewizji. Jesienią 2010 roku odbędzie się trzecia edycja programu, który doczeka się jednak konkurenta.

 • "Mam talent": Złoty przycisk dla Dawida Jędrusika. "Takie spotkanie dzieje się raz na milion lat"

  Piąty odcinek 12. sezonu "Mam talent" za nami. Jego głównym bohaterem był 16-latek Dawid Jędrusik, zdobywca złotego przycisku.

 • Rusza trzecia edycja "Mam talent!"

  W poniedziałek, 25 stycznia, niezwykle popularny show telewizji TVN: "Mam talent!", otrzymał drugą już Telekamerę "Tele Tygodnia" za najlepszy program rozrywkowy. Twórcy widowiska nie próżnują i już rozpoczynają przygotowania do trzeciej edycji.

 • Alicia Vikander: Szwedzki talent

  ...rozpoznawalność przyniósł jej występ w popularnej "operze mydlanej" "Andra Avenyn". W 2010 roku Vikander pojawiła się na wielkim ekranie. Do głównej roli w obrazie "Till det som är vackert" zaangażowała ją(...) wersji gry, wydanej w 2013 roku, która jest historią o początkach Lary Croft" - opowiadała Vikander. - "Mam nadzieję, że właśnie dlatego uda nam się wnieść do tego uniwersum coś nowego i świeżego".