• Informacje na temat:

  mam talent 2012 polska edycja

Artykuły na temat: mam talent 2012 polska edycja
 • Klaudia Kulawik i teledysk "Maybe Today". Jak dziś wygląda gwiazda "Mam talent"?

  W studiu "Dzień dobry TVN" swoją autorską piosenkę "Maybe Today" zaprezentowała Klaudia Kulawik. Dzięki temu szersza publiczność mogła zobaczyć, jak obecnie wygląda 21-letnia wokalistka, o której Polska usłyszała dekadę wcześniej w pierwszej edycji "Mam talent".

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona drugiego półfinału

  W sobotę, 3 listopada, wyemitowany zostanie drugi półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie zobaczymy cztery występy muzyczne!

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona piątego półfinału

  W sobotę, 24 listopada, odbędzie się ostatni półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie widzowie zobaczą dwa występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • Wielcy przegrani zwycięzcy talent show

  Przed zbliżającym się finałem "Idola" przyszłego laureata przestrzegamy, że zwycięstwo jest tak naprawdę dopiero początkiem drogi na szczyt. Przykładów, że wcale nie musi się ona zakończyć powodzeniem, dotychczasowe edycje licznych muzycznych talent-shows dostarczały całkiem sporo.

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Tygodnia". Juror - Robert Kozyra Stawiał pierwsze kroki jako juror w tym sezonie. Przypomnijmy, że zastąpił w programie "Mam talent!" Kubę Wojewódzkiego. Kozyra to krytyk muzyczny, z którym liczą się(...) w tym roku otrzymali: Maciej Kurzajewski i serial "Barwy szczęścia". Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała firma Deloitte Audyt. Wręczenie Telekamer "Tele Tygodnia" 2012 laureatom...

 • Lindsey Stirling przed koncertami w Polsce: Rezonuje we mnie Artemida

  Lindsey Stirling rozpoczęła swoją karierę jako hiphopowa skrzypaczka w amerykańskiej edycji "Mam talent". Choć dotarła jedynie do ćwierćfinału, nigdy nie zrezygnowała z marzeń o karierze muzyka. Nie mogąc znaleźć menedżera ani wytwórni, artystka postanowiła od teraz grać na własnych zasadach. W środę (18 września) z nową płytą "Artemis" wystąpi w Krakowie, a dzień później w Warszawie.

 • Sylwester 2012 w rytmie disco

  ...z zespołem Brown oraz grupa Lumen Noctis (finaliści "Mam talent") z fire show. Nowy Rok w pracy spędzą także m.in. Urszula (Częstochowa), Patricia Kazadi (Białystok), Wet Fingers (Opole), Jose Torres(...)), laureaci show - LemON (trzecia edycja) i Tomasz Kowalski (czwarta edycja) oraz grupa Oberschlesien, która z Kowalskim do ostatniego etapu rywalizowała o zwycięstwo, za co zdobyła nagrodę specjalną...

 • 10. Festiwal Krytyki Filmowej Kamera Akcja: Jedyna taka impreza w Polsce

  ...kierunku aktorskiego. Poprzednim był "Monument" Jagody Szelc, który sprawdzał się jako dowód na niewątpliwy talent reżyserki. Nie oddawał jednak sprawiedliwości młodym wykonawcom, którzy mieli przecież(...)", "Legiony" czy "Solid Gold". Mam nadzieję, że jej film znajdzie dystrybutora i trafi do ogólnokrajowego obiegu. Wśród zaprezentowanych dzieł znalazła się także "Krew na betonie" S. Craiga...