• Informacje na temat:

  mam talent 2013 castingi

Artykuły na temat: mam talent 2013 castingi
 • 37-letni Wieczorek: Rodzina? Mam czas!

  ..."Mam nadzieję, że będę jeszcze żył ze czterdzieści lat, więc mam czas" - mówi Krystian Wieczorek, pytany, dlaczego wciąż nie założył rodziny.

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Dorota Szelągowska pełna obaw. Syn chce iść w ślady biologicznego ojca!

  Szelągowskiej. Wtedy w ich życiu pojawił się Adam (45 l.).  "Jego ojciec biologiczny dał mu przestrzeń. Antek mówi do niego po imieniu" – wyznał w 2013 roku kompozytor i ze wzruszeniem wspominał chwilę, gdy(...) "Na Wspólnej".  Dorota miała wątpliwości, czy to dobra droga.  "To ciężka praca i nie da się iść na skróty. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki" – mówiła. Czytaj...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Natalia Oreiro: Mogłabym być Polką!

  Utalentowana i skromna. Choć ma wiele talentów, przyznaje, że zupełnie nie radzi sobie w kuchni. Uwielbia Polskę, choć nigdy nie spodziewała się, że będzie sławna po drugiej stronie globu. Już od 22 października ponownie będzie można ją oglądać w "Zbuntowanym aniele" (emisja na antenie TV Puls). Tymczasem sprawdźcie, jaka naprawdę jest Natalia Oreiro!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola są ze sobą bardzo blisko! To przyjaźń czy kochanie?!

  Wprost nie mogli się doczekać wspólnej pracy, bo program "Mam talent!", w którym oboje są jurorami, to nie tylko ogromny wysiłek, ale i dobra zabawa.  "Czekamy naprawdę z utęsknieniem, żeby się(...) jednego z odcinków "Mam talent!".  Małgosię bardzo wówczas wzruszyło jego wyznanie. To ona była przy nim w tych trudnych chwilach i wspierała mądrymi radami. Obojgu dokucza samotność. Z każdą edycją show...

 • "Mam talent!" bez Roberta Kozyry

  Robert Kozyra nie zasiądzie w jury szóstej edycji "Mam talent!", którą telewizja TVN zamierza pokazać jesienią - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.