• Informacje na temat:

  mam talent 3 wygral

Artykuły na temat: mam talent 3 wygral
 • "Mam talent": Rozczarowanie po wyborze półfinalistów. Widzowie: "Wszystko ustawione"

  ..."Poziom jest wysoki i wyrównany" - podkreślał Agustin Egurrola przed wyborem 40 półfinalistów "Mam talent". Tradycyjnie po decyzjach jury nie zabrakło głosów rozczarowanych widzów, których faworyci nie przeszli do odcinków na żywo.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona drugiego odcinka półfinałowego

  W drugim półfinałowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" zobaczymy trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Duet Marysia i Julian wygrywa 12. edycję. Co powiedział Szymon Hołownia?

  Akrobatyczny duet Marysia Gawlik i Julian Waglewski zostali zwycięzcami 12. edycji "Mam talent" zdobywając 300 tys. zł. W sobotnim (30 listopada) finale z programem oficjalnie pożegnał się współprowadzący Szymon Hołownia, który według wciąż niepotwierdzonych oficjalnie informacji ma być obywatelskim kandydatem w wyborach prezydenckich w 2020 r.

 • "Mam talent": Jakub Herfort wygrywa dziewiątą edycję!

  Dziewiąta edycja "Mam talent" dobiegła końca. Zwycięzcą programu został 20-letni Jakub Herfort. Drugie miejsce zajął duet Acrodreams, a na trzeciej pozycji uplasowała się Kapela Ciupaga.

 • "Mam talent": Muzyczne talenty w programie

  W ciągu ostatnich lat w Polsce pojawiło się przynajmniej kilka programów typu talent show, poszukujących uzdolnionych muzycznie osób. Mimo to historia "Mam talent" - przeznaczonego dla osób o różnego rodzaju nieprzeciętnych umiejętnościach - pokazuje, że dla wokalistów i instrumentalistów wciąż jest miejsce w tym show. W dotychczasowych ośmiu edycjach programu czterokrotnie zwyciężała muzyka.

 • "Mam talent": Paweł Adamejtis "objawieniem programu"

  W szóstym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zaskoczeń. Marcin Prokop, wbrew negatywnym opiniom jurorów, nagrodził jedną z uczestniczek złotym przyciskiem, który gwarantuje jej miejsce w półfinale. Triumfatorem odcinka był takżę Paweł Adamejtis, który nazwany został "objawieniem programu".

 • "Mam talent" bez faworyta

  Tym razem nie ma zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w półfinale programu "Mam talent". Najmniej bukmacherzy zapłacą za triumf zakręconego tria Me Myself And I.

 • Wygrał "Mam talent", a teraz...

  Sympatyczny zwycięzca "Mam talent" nagrał tę płytę razem z zespołem Tango Corazon Quintet. Premiera albumu miała miejsce 14 grudnia 2009 roku. Miesiąc później płyta uzyskała status złotej. Materiał(...): Marcin Wyrostek już od pierwszego występu zachwycał w "Mam talent". "Ty właściwie nie grasz, tylko opowiadasz swoim instrumentem. Twoje miejsce jest w finale" - komentował jego pierwszy występ...

 • "Mam talent" - ranking!

  Za nami pięć odcinków drugiej serii programu "Mam talent". Mogliśmy zobaczyć i usłyszeć talenty z różnych dziedzin, ale tradycyjnie już najwięcej mówi się o wokalistach. Kogo zapamiętamy na długo?

 • "Mam Talent" RPA: 3-letni DJ Arch Jnr. wygrał program i podbija sieć

  To być może najmłodszy triumfator programów talent show na świecie. Jednak jego zwycięstwo wcale nie jest na wyrost. DJ Arch Jnr. to tegoroczny fenomen. Jego zdolności dostrzeżono w południowoafrykańskim "Mam Talent". Chłopak wygrał program.