• Informacje na temat:

  mam talent 5 raper

Artykuły na temat: mam talent 5 raper
 • "Mam talent": Szalony Ben Trigger w akcji. Striptiz dla Simona Cowella

  To był jeden z największych przebojów ostatniego odcinka amerykańskiej edycji "Mam talent". Tancerz Ben Trigger własnym ciałem wcisnął Złoty Przycisk, jednak jurorzy tego nie uznali. Nie zmieniło to jednak faktu, że zgodnym głosem przepuścili go do dalszego etapu.

 • Wolf Gang i Lasio Companija w finale "Mam talent"

  Do faworytów odcinka zaliczani byli raper Lasio Companija i taneczna grupa Wolf Gang i to właśnie oni awansowali dalej.

 • "Mam talent": Discopolowe szaleństwo

  W piątym castingowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło złotego przycisku. Awans raperowi Mateuszowi Laskowskiemu "Lasio Companija" zapewnił Szymon Hołownia, jeden z prowadzących program.

 • Kto wygra "Must Be The Music 5"?

  ...scenicznym. 26-latka z Ustki ma naprawdę duże możliwości wokalne, choć mieliśmy już podobną historię w innym talent show (niedowidząca Ewa Lewandowska z "Mam talent" całkiem przepadła po programie). Po(...)) i oszczędną, zwiewną wręcz wersję "Somewhere Over The Rainbow" Judy Garland. Szanse na zwycięstwo: bardzo duże Ego Trip Przedstawiciele hip hopu niezbyt często pojawiają się w programach typu talent...

 • Stormzy: Koncert w Polsce i płyta "Heavy Is The Head". Gościnnie Ed Sheeran i Burna Boy

  ...3 marca 2020 r. w klubie Stodoła w Warszawie wystąpi Stormzy. 26-letni raper z Wielkiej Brytanii będzie promował właśnie wydany nowy album "Heavy Is The Head".

 • Ten Typ Mes: Uwierają mnie "psychowirusy"

  ..."Ludzie w Polsce byli wyluzowani, a teraz jakoś przestali" - mówi w rozmowie z Interią Ten Typ Mes. Nastroje społeczne nie były jedynym tematem, który poruszyliśmy. Raper opowiedział nam również o poznaniu Eldo i współpracy z Dawidem Podsiadłą.

 • Recenzja B.R.O "Człowiek Progress": Stroszenie przykrótkich piórek

  Jakub "B.R.O" Birecki poszedł na swoje. Pierwsze wydawnictwo jego labelu S!EMANKO, "Człowiek Progress", jest pełne sprzeczności i przy okazji udowadnia, że warszawski raper nie znalazł jeszcze swojego miejsca. Albo raczej - znalazł, ale się go wypiera.

 • Nowy album O.S.T.R. już w sprzedaży

  Album "Jazz w wolnych chwilach" to trzecia i długo oczekiwana odsłona licznych talentów O.S.T.R. Podwójny album oparty jest tradycyjnie tylko na własnych produkcjach rapera, a ostatecznej selekcji kompozycji dokonano z ponad stu nagranych utworów.

 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Jakich ludzi szuka Ewa Farna?

  Eurowizję 2001) i raper Gabz , uczestnik tamtejszej wersji "Mam talent". W Polsacie uczestników oceniać będą m.in. Anja Orthodox (wokalistka Closterkeller), Krzysztof "Jary" Jaryczewski (pierwszy(...) w rozmowie Ewa, która utalentowanych uczestników zamierza mobilizować do zajmowania się muzyką profesjonalnie. Jurorka podkreśla, że interesują ją nie tylko ludzie dysponujący imponującym wokalem, ale...

 • Nowy program Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now": Pin Up Candy oczaruje widzów?

  ...2001) i raper Gabz , uczestnik tamtejszej wersji "Mam talent". W Polsacie uczestników oceniać będą m.in. Anja Orthodox (wokalistka Closterkeller), Krzysztof "Jary" Jaryczewski (pierwszy(...) widzów. Prekursorka burleski w Polsce, szerszej publiczności dała się poznać w programie "Mam talent". Obecnie jej pokazy robią furorę w Polsce i na świecie. W roli kapitana jurorów pojawi się Ewa...