• Informacje na temat:

  mam talent agata

Artykuły na temat: mam talent agata
 • Zaczynała w "Mam talent". Jak dziś wygląda Agata "Dziarma" Dziarmagowska?

  Osiem lat temu Agata Dziarmagowska przedstawiła się szerokiej publice w "Mam talent". Dziś wokalistka działająca jako Dziarma jest nie do poznania. Zobacz jej ostatnie zdjęcia!

 • "Mam talent": Kto przeszedł do półfinału?

  W siódmym odcinku 11. edycji "Mam talent" poznaliśmy półfinalistów programu. Co jeszcze się wydarzyło?

 • "Mam talent": Kuba przegiął?

  ..."Charczącym pulpetem" nazwał Kuba Wojewódzki 11-letnią uczestniczkę programu "Mam talent".

 • "Mam talent": Bitwa wokalistów

  W czwartym półfinale programu "Mam talent" wystąpią wokaliści, o których było po castingach głośno: Marcin "Madoxx" Majewski, Ania Teliczan i Agata Wietrzycka. O każdym z tych uczestników mówiło się sporo, ale z zupełnie różnych powodów.

 • "Mam talent": Złoty przycisk na start

  W pierwszym odcinku dziesiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zachwytów, wzruszeń i... złotego przycisku dla 11-letniej Julii Kucemby, która dzięki temu awansowała do półfinału.

 • "Mam talent" bez Madoxa!

  W czwartym półfinale "Mam talent" najwięcej krytycznych uwag od jurorów usłyszeli wokaliści, uznawani za faworytów tego odcinka: Ania Teliczan i Marcin "Madox" Majewski. To jednak 19-latka z Ostródy wygrała, a "Madox" był o włos od finału - zadecydował głos Kuby Wojewódzkiego.

 • "Mam talent" - ranking!

  Za nami pięć odcinków drugiej serii programu "Mam talent". Mogliśmy zobaczyć i usłyszeć talenty z różnych dziedzin, ale tradycyjnie już najwięcej mówi się o wokalistach. Kogo zapamiętamy na długo?

 • Wielcy przegrani "Mam talent"

  ..."Narodzie, jest mi smutno i trochę jest mi wstyd. Mamy fatalny gust narodowy" - pieklił się Kuba Wojewódzki po odpadnięciu jego faworytki w "Mam talent" - Anny Gogoli. Z uczestników, którzy nie znaleźli się w finale programu, można by zmontować ekipę nie gorszą niż ci, którym się udało.

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

 • Agata "Dziarma" Dziarmagowska przed premierą. Zobacz teledysk "Plik"

  Jeszcze w tym roku ma się pojawić pierwsza EP-ka Dziarmy, którą szersza publiczność poznała jako młodą uczestniczkę "Mam talent" i "X Factor". Od tego czasu w życiu Agaty Dziarmagowskiej sporo się zmieniło.

Dyskusje na temat: mam talent agata
 • Re: Na dobre i na złe

  do "Mam talent" i Foremniak będzie zapracowana przez wiele miesięcy jako jurorka, a więc na planie serialu raczej szykuje się dłuższa przerwa (jak dotychczas). No więc w pobliżu znajdzie się Agata(...)[ a ja stawiam, ze Gawryło w końcu będzie z Agata:) Ale to w watek na przyszły sezon. Jak to mówią; gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta:) Oboje szukają miłości i w końcu trafia na siebie, po coś

 • Re: Na dobre i na złe

  i dystans. Z Zosią nic nie będzie, bo jestem pewna, ze na dłuższy lub krótszy czas poleci do Australii. W końcu zaczęły się eliminacje do "Mam talent" i Foremniak będzie zapracowana przez wiele miesięcy(...)Też jestem przekonana, że są pomysły na połączenie Piotra i Agaty. Trudno serio traktować wróżby, ale mam wrażenie, ż e w ten sposób scenarzyści zdradzają co nieco swoje plany. Zbyt proste było to