• Informacje na temat:

  mam talent ania

Artykuły na temat: mam talent ania
 • "Mam talent": Ania Bębenek - "jedna na miliard"

  W trzecim półfinałowym odcinku "Mam talent" zwyciężyła 11-letnia Julia Kucemba oraz 18-letnia Anna Bębenek. Ta druga zachwyciła w utworze "Feeling Good".

 • "Mam talent": Półfinałowa czterdziestka wybrana!

  W sobotę, 21 października, wyemitowano ostatni castingowy odcinek 10. edycji "Mam talent". Dowiedzieliśmy się również, kogo zobaczymy w półfinałach programu.

 • "Mam talent": Mleko się rozlało

  W drugim castingowym odcinku dziesiątej edycji "Mam talent" ponownie nagrodzono jednego z uczestników złotym przyciskiem gwarantującym awans do półfinału. Szczęśliwcem tym był 15-letni Lukas Gogol. Wiele radości dostarczył też 59-letni Wiesław Szydłowski, który... pił mleko na czas. Czy przeszedł do kolejnego etapu?

 • Kim jest Ania Broda, szalona cymbalistka z "Mam talent"?

  W trzecim odcinku ósmej serii "Mam talent" jurorom spodobał się m.in. występ Ani Brody, wesołej cymbalistki z Olsztyna.

 • Barbara Wypych: Talent, szczęście, pracowitość

  ...zrobiłam i apetyt na kolejne wyzwania wciąż rośnie. Cieszę się, że każda rola jest inna, bo mam szansę pracować nad warsztatem i cały czas się rozwijać. Ta różnorodność powoduje, że póki co, nie kojarzę(...) z widzami. Od czasu do czasu opublikuję jakieś prywatne zdjęcie, ale nie mam potrzeby informowania o tym, co zjadłam, jak się dziś czuję i jakiej szminki używam. Nie uważam, żeby moja codzienność...

 • "Mam talent": Finalista Patryk Niekłań w śpiączce. Trwa akcja pomocy

  Laureat 3. miejsca w ostatniej edycji "Mam talent", Patryk Niekłań po wypadku samochodowym przebywa w klinice "Budzik dla dorosłych" Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie.

 • "Mam talent": Kuba przegiął?

  ..."Charczącym pulpetem" nazwał Kuba Wojewódzki 11-letnią uczestniczkę programu "Mam talent".

 • "Mam talent!": Wielki finał!

  ..."Mam talent!" cieszy się tak dużą popularnością, bo pozbawieni talentu ludzie bawią, natomiast występy tych, którzy talent mają, zapierają dech w piersiach. W sobotę, 27 listopada, wielki finał trzeciej edycji show.

 • "Mam talent": Ostatni półfinał!

  W sobotni wieczór (28 listopada) będziemy już znali wszystkich finalistów drugiej edycji programu "Mam talent".

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona trzeciego odcinka

  W sobotę, 11 listopada, wyemitowany zostanie trzeci półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent", w którym zobaczymy trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

Wideo na temat: mam talent ania
 • Nowa wokalistka Łez. Ładniejsza od Wyszkoni?

  Adam Konkol i zespół Łzy promuje właśnie nową płytę nagraną z nową wokalistką Sarą Chmiel. Dziewczyna jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu, byłą wokalistka tercetu Mocha, z którym wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009 oraz w III edycji programu "Mam talent!". Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni, która postawiła

Dyskusje na temat: mam talent ania
 • Re: "Mam talent" w “Na Wspólnej"!

  co to ma być serial w serialu - jakiś matrix

 • Re: Netflix: Zwiastun "Ani" oraz zdjęcia z planu

  Obejrzyj a później oceniaj . Też byłem bardzo sceptycznie nastawiony do serialu , bo mam ogromny sentyment do wersji z Megan - Jednak po obejrzeniu na razie 3 odcinków jestem serialem zachwycony , świetny klimat wprost jak ze książki , idealna muzyka, a aktorzy w tym nowa Ania świetni - Dziewczyna ma ogromny talent . Śmiało stwierdzam ze na razie, przebija adaptacje z Megan Follows .

 • Re: Pożegnamy "Modę na sukces"?

  Nie ma się co cieszyć bo w miejsce tego będzie inny polski jeszcze gorszy, albo jakiś taniec z mam talent na lodzie

 • Re: Uczucie między nimi po prostu wygasło

  Edyta przy tym facecie wiele zyskała. Nabrała dobrych manier , nauczyła się wielu spraw. Facet ciągnął ją w górę a nie w dół jak poprzedni . Mam nadzieję,że Edyta będzie pozytywną gwiazdą i nie stoczy się . Ma talent i urodę ,życzę jej wszystkiego dobrego.