• Informacje na temat:

  mam talent brytyjski 2012

Artykuły na temat: mam talent brytyjski 2012
 • Ryan Howell nie żyje. Finalista "Mam talent" miał 18 lat

  W wieku 18 lat zmarł Ryan Howell, członek chóru Only Boys Aloud, który dotarł do finału brytyjskiej edycji "Mam talent".

 • Filmowe gwiazdy 2012

  Willis, Dench, Stewart, Pattinson, Hemsworth, Hardy i Fassbender - oto największe gwiazdy 2012 roku. To ich na dużym ekranie oglądaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy najczęściej.

 • Najlepsze płyty 2012: Soko trafiona w dziesiątkę

  ...francuskiego. "Poznasz mnie przez moje piosenki / Usłyszysz o moim złamanym sercu, obawach i smutku" - śpiewa "kosmitka" Stéphanie Sokolinski. Jestem smutna i nie mam talentu - czytaj całą recenzję Apteka(...)Podsumowując mijający rok ponownie musimy zastrzec, że nasze zestawienie nie obejmuje wszystkich najlepszych płyt 2012 roku. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre ważne albumy nie zostały u nas...

 • Simon Cowell upomina Jamesa Arthura: Powinien trzymać buzię na kłódkę

  Juror brytyjskich edycji "X Factor" i "Mam talent" Simon Cowell za pośrednictwem mediów pogroził palcem swojemu podopiecznemu z tego pierwszego programu - Jamesowi Arthurowi.

 • Simon Cowell wspiera Polę

  Teledysk "Let's Go Home" Poli Pospieszalskiej powstał z myślą o bezdomnych zwierzętach. Polską wokalistkę w walce o poprawę ich losu wspiera Simon Cowell, juror brytyjskiego "Mam talent" i amerykańskiego "X Factora".

 • James Arthur w duecie z Mariną na jej weselu

  ..."Mam nadzieję, że pozostaniemy przyjaciółmi i będziemy mogli popracować nad wspólnymi utworami już niebawem" - mówi James Arthur po występie na weselu wokalistki Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski, przygotowującej się do Euro 2016.

 • Sam Mendes: Wnikliwy obserwator rzeczywistości

  Jedną z rzeczy, które zawsze podziwiałem w Samie Mendesie, jest sposób, w jaki pracuje z aktorami. Ma dar wnikliwej obserwacji rzeczywistości, dokładnie wie, w jakim punkcie jesteś i czego potrzebujesz - mówił aktor Kevin Spacey. Nowy film brytyjskiego twórcy - wojenny dramat "1917" można od 24 stycznia oglądać w polskich kinach.

 • Skunk Anansie: Stare dobre małżeństwo

  ...15 stycznia do sklepów trafia szósta studyjna płyta brytyjskiej grupy Skunk Anansie - "Anarchytecture".

 • Meryl Streep skończyła 70 lat

  ...przyniosła jej w 2012 r. rola brytyjskiej premier Margaret Thatcher w "Żelaznej Damie" Phyllidy Lloyd. Choć sam obraz spotkał się z mieszanym przyjęciem krytyków, którzy zarzucali mu nadmierną skrótowość(...) momencie uznała, że nie ma wystarczającego talentu i zrezygnowała z tego zajęcia. Od 1967 r. do 1971 r. uczęszczała do Vassar College, gdzie rozpoczęła się jej aktorska pasja. Zagrała wówczas...

 • Jessie Ware: Zmysłowa i kusząca

  Choć talent predestynuje ją do bycia wielką diwą, do kaprysów, fochów i gwiazdorzenia, Jessie Ware to chodząca zwyczajność. Skromna, spokojna. Na pytania odpowiada z rozwagą, po zastanowieniu, jej wypowiedzi są skondensowane, ale przez to trafne. Muzyka mówi przecież sama za siebie, a Jessie swą postawą zdaje się utwierdzać w przekonaniu, że jej twórczość nie wymaga dodatkowych komentarzy...