• Informacje na temat:

  mam talent komisja

Artykuły na temat: mam talent komisja
 • "Mam talent": Muzyczna odsłona drugiego półfinału

  W sobotę, 3 listopada, wyemitowany zostanie drugi półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie zobaczymy cztery występy muzyczne!

 • Agustin Egurrola ("Mam Talent"): Uwielbiam się zachwycać

  Wspaniały tancerz i choreograf zawsze ma dla uczestników dobre słowo. Niestrudzenie szuka wielkich talentów. "Trzeba próbować i spełniać marzenia. Ja też to robię" - mówi Agustin Egurrola.

 • Szwed Peter Boerjesson, producent filmu "The Symbiosis Project", otrzymał nagrodę podczas festiwalu w Cannes dla "Nowego talentu UE" za 2005 rok. Nagroda przyznawana jest za najlepszy scenariusz dla Europejczyka poniżej 35 roku życia, który uczestniczył w unijnym programie "Media".

 • Wyleciała z jury "Mam talent"

  Modelka i aktorka Kelly Brook wypadła z jury brytyjskiego programu "Britain's Got Talent" zaledwie sześć dni po zadebiutowaniu w nim.

 • Halina Kowalska: Cannes, hotel, wino

  Talent i uroda dawały jej szansę na wielką karierę, ale nie umiała walczyć o siebie.

 • Jego karierę w latach 70. przekreśliła cenzura. Kim jest Janusz Sztyber, uczestnik z "The Voice Senior"?

  ...7 grudnia ruszyła pierwsza polska edycja talent show dla muzykalnych osób po 60. roku życia. Jednym z uczestników, który wystąpił na scenie, był 67-letni Janusz Sztyber, którego historia poruszyła trenerów "The Voice Senior".

 • Robert Kozyra krytykuje Michała Szpaka i Eurowizję

  Po skrytykowaniu telewizyjnych talent shows i Eweliny Lisowskiej, Robert Kozyra nie zostawił suchej nitki na Eurowizji i Michale Szpaku, który nie ukrywa, że chciałby zostać polskim reprezentantem na ten konkurs.

 • Eurowizja: Znowu beznadziejnie?

  ...o sobie publiczności. Podglądać "Mam talent" Dobrym sposobem na zdobycie rozpoznawalności jest udział w znanym programie telewizyjnym. Perfekcyjnie taką machinę promocyjną stosuje komercyjna stacja TVN, od której TVP może się wiele nauczyć w tej kwestii. Dwa przykłady: w gronie wybranych przez komisję znaleźli się Anna Gogola (półfinalistka "Mam talent") i znana z "Szymon Majewski Show...

 • Z innej perspektywy

  ...- Śledzenie filmów w technologii 3D jest całkowicie naturalnym sposobem oglądania - przekonuje Sławomir Idziak, jeden z najwybitniejszych polskich operatorów. Z artystą rozmawiamy m.in. o "Bitwie Warszawskiej 1920" Jerzego Hoffmana, czyli pierwszym polskim filmie fabularnym, który powstał w 3D. Twórca wyjaśnia także, czemu lubi pomagać młodym filmowcom i jak odkrył talent Nataszy Urbańskiej.

 • Przewodnik rockowy: Przerwany lot

  Mam dziwne wrażenie, że każda próba pisania o jakiejkolwiek katastrofie lotniczej musi się obecnie w naszym kraju zakończyć mniej lub bardziej zagorzałą dyskusją polityczną. Nawet jeśli owa tragedia zdarzyła się nie "tu" i nie "teraz", to i tak znajdzie się ktoś, kto w takim tekście doszuka się ukrytych analogii, ocen oraz bardzo zawoalowanej próby odpowiedzi na pytanie: a kto za tym stał?