• Informacje na temat:

  mam talent mały chłopiec

Artykuły na temat: mam talent mały chłopiec
 • "Mam talent": Pierwszy złoty przycisk w 9. edycji programu

  Po rocznej przerwie na antenę telewizji TVN powrócił "Mam Talent". Za nami pierwszy odcinek dziewiątej edycji programu, w której jeden z uczestników otrzymał złoty przycisk.

 • "Mam talent": Goło i niewesoło

  Czwarty odcinek castingowy dziesiątej edycji "Mam talent" obfitował w zachwyty, wzruszenia, ale i zaskoczenia oraz rozczarowania.

 • "Mam talent": Czy ten melanż się już skończył? Kolejny złoty przycisk

  Co się wydarzyło podczas szóstego castingowego odcinka "Mam talent"? Aż dziewięciu uczestników związanych było z muzyką. Nie zabrakło też kandydatów, których widzieliśmy we wcześniejszych edycjach.

 • "Mam talent": Adrian Pruski i Acrodreams pierwszymi finalistami

  Za nami pierwszy, półfinałowy odcinek dziewiątej edycji "Mam talent", który okazał się szczęśliwy dla Adriana Pruskiego (Just Edi) i duetu Acrodreams. To właśnie ich zobaczymy w finale programu.

 • "Mam talent" wrócił na prowadzenie

  Tylko przez tydzień "Must Be The Music" cieszył się większą oglądalnością od "Mam talent". Show TVN-u wrócił na prowadzenie.

 • Przewodnik rockowy. Prince: Mały Książę

  ...r. w Minneapolis, w stanie Minnesota. To, że chłopiec zajął się muzyką, zostało zapewne uwarunkowane tym, iż jego mama, Mattie Shaw, była Amerykanką o włoskim pochodzeniu (a ci jak wiadomo, z natury(...) w wieku 7(!) lat, przy wykorzystaniu taboretu i fortepianu taty, pokazał bliskim swój talent kompozytorski, tworząc utwór o tytule "Funk Machine". Idylla domowego ogniska niestety skończyła się...

 • Urodziny "wiecznego chłopca"

  Dziennikarz muzyczny, prezenter telewizyjny, kontrowersyjny i obrazoburczy Kuba Wojewódzki obchodzi dziś urodziny. Wieczny chłopiec polskiego show biznesu, który nie lubi przyznawać się do swojego wieku, kończy 48 lat.

 • Tadeusz Fijewski: Mały wielki człowiek

  Mówiono o nim „mały wielki człowiek”. Niewysoki, szczupły, niemal kaleka, zadziwiał wszystkich siłą i niezwykłym hartem ducha.

 • Siła talentu czy kwestia koneksji?

  ...słów z internetu i wydrukowanie. Spontaniczność czy ukartowany manewr? Jest też druga strona medalu. Fani przekonują, że wokalistka to prawdziwy talent, który rozwinął się dzięki uporowi, ciężkiej pracy(...) "Smile". Wywołana na bis piosenkarka zagrała jeszcze energetyczne "Alfie". I w ten sposób zakończył się krótki ("Mam mało piosenek" - tłumaczyła się w czasie występu Lily), ale żywo, a momentami...

 • "Mali giganci": Syn tancerza Boys po wygraną?

  W sobotę (16 kwietnia) poznamy zwycięzców drugiej edycji "Małych gigantów". O wygraną rywalizują "Chyżaki" Grzegorza Hyżego" i "Kadra Anki" Anny Dereszowskiej.