• Informacje na temat:

  mam talent michał

Artykuły na temat: mam talent michał
Wideo na temat: mam talent michał
 • "Na dobre i na złe": Sikorka namiesza w Leśnej Górze

  wyrazistą postacią, co mnie cieszy. Czerpię olbrzymią radość z jej odkrywania. Wątki z udziałem Hani są bardzo ciekawie pisane, jest trochę konfliktów. Ma zatarg z Falkowiczem (Michał Żebrowski – przyp. aut.), który na początku nie będzie fanem jej talentu i poczynań. Gdy przyjęłam tę propozycję, poczytałam trochę informacji w internecie o bohaterach serialu i obejrzałam kilka odcinków. Przekonałam

Dyskusje na temat: mam talent michał
 • Re: "Mam talent" w “Na Wspólnej"!

  Świetną ma tę żonę. Zamiast go wspierać to od razu daje mu ultimatum. Widać, że Kinga chce nosić spodnie w tym związku i tylko ona może robić karierę. Niech się ten facet z nią nie męczy, nie warto, skończy przed tv z piwem w ręku, a żonka będzie się realizować na całego. Ta Kinga niech się lepiej dzieckiem zajmie, tak chciała je mieć, a teraz wciąż Michał z nim jest.

 • Re: "Na Wspólnej": Michał kontra Marcin Prokop - Kinga w szoku!

  W tym wszystkim chodzi o to, że podczas oglądania serialu mają darmową reklamę, gdy wstawią tam jakiś wątek np. Geslerowej "KUCHENNE REWOLUCJE" czy Prokopa "MAM TALENT" wtedy słupki tych programów idą w górę i oto w tym wszystkich chodzi TVN, aby zdobyć widza za wszelką cenę. Taka reklama w serialu zawsze sprzedaje się lepiej niż gdyby umieścić ją zaraz po zakończeniu jakiegoś programu.

 • Re: "Na Wspólnej": Awantura po rozwodzie

  Owszem. Michał też nie był Święty,ale nie zaniedbywał Ignasia. zrozumiał swoje błędy i chciał wrócić do rodziny,zrezygnował z udziału w kolejnym etapie ''Mam talent'',bo Kinga tego chciała. ona też nie jest bez winy,bo zamiast myśleć o rodzinie,a zwłaszcza o Ignasiu,który jej potrzebował,to latała do Kochanka,a teraz jest sama na własne życzenie.

 • Re: "Na Wspólnej": Awantura po rozwodzie

  Niech ta Kinga się nie ośmiesza. sama zaniedbywała rodzinę i latała do Iwa. w ogóle nie myślała o Ignasiu,tylko wiecznie się wykręcała,żeby pójść na randkę. nawet nie wspierała męża jak zaczynał karierę wokalisty w ''Mam talent''. Michał był głupi,że z tego zrezygnował. miał szansę,żeby realizować się zawodowo,to Kingusia musiała go wziąć pod pantofel.